Analiza weekendowa 13-17.01.2019.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej, w której tak jak zwykle są 3 części choć dzisiaj mały dodatek w „spółkach z WIG 20”, a mianowicie CD Projekt. Rynek walutowy ma również znaczenie dla inwestorów akcyjnych bo na nim a dokładniej na naszych parach, coś się kroi.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Dodatek do spółek z indeksu WIG 20 – CD Projekt

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

15
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
9 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ŁiktorKrzysztofDariusz BartłomiejczakTom'as Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
Ooo… cieszę się że moje rozliczenie okazało się właściwe 🙂
https://dariuszbartlomiejczak.pl/2020/01/09/analiza-indeksu-wig-20-i-indeksu-dax-przed-sesja-09-01-2019/#comment-69292
Pozdro

Tom'as
Gość
Tom'as

jeszcze odnośnie edka … to czy nie mamy zmiany trendu ?
https://www.bankfotek.pl/view/2146286
wrzuciłem kontrakty bo widać że na dołkach pojawia się wysoki wolumen

Łiktor
Gość
Łiktor

I Ci co tak smieszkowali , że łapie szczyt , proszę teraz pokażcie , w którym miejscu wyjdziecie w S z jakim lewarek i jakim Sl .

Krzysztof
Gość
Krzysztof

mądry czeka na setup gdzie się narysuje wejście i bliski logiczny SL , to nie mistrzostwa w sprincie , trend jest jeden i wchodzenie na małą korektę nie jest ani mądre ani łatwe ani przyjemne , nie jest to bułka z masłem złapać szczyt dołek przeciwko trendowi i tego nikt nie potrafi w długim terminie , poczytaj Jessiego Livermora on tam ma takie główne hasła odnośnie rynku.

Tom'as
Gość
Tom'as

…. I never buy reactions or go SHORT on rallies ….
to jedno z tych które mnie najbardziej uderzyło i zmieniło postrzeganie tego kim był a co o nim piszą i chyba czytamy te same książki a już na pewno interpretujemy je w ten sam sposób

i coś po polsku
„… kiedy akcje zaczną spadać, NIKT nie będzie w stanie przewidzieć jak daleko spadną! NIKT też nie może odgadnąć ostatecznego szczytu w silnym trendzie …”
pozdro

Tom'as
Gość
Tom'as

patrząc na h4 to nie wiem czy Ci te shorty wyjdą comment image

Łiktor
Gość
Łiktor

Dzisiaj dopiero na tym porannym spadku dostrzegłem pierwszą od wielu tygodni realną szansę na wyjscie Dax na nowe szczyty.

Łiktor
Gość
Łiktor

Ponowilem S 13550 na Dax oddane dziś z rana , ale tym razem bez przekonania . Dzisiejszy zysk poszedł w Sl które ustawiam na 13630.

Łiktor
Gość
Łiktor

Myślałem , że Darek dziś zaspał, ale to chyba coś powazniejszego.