Analiza – okrojona wersja.

Poniedziałkowa sesja na parkietach DAX i S&P nie zmieniły zupełnie nic. U NAS mamy sytuację zgodną z wersją analizy weekendowej a dokładniej z możliwością układu 1:1. Dlatego ….

dzisiaj wrzucę tylko kwestie wykresu intra kontraktów na WIG 20 bo wydaje się ona być potwierdzeniem dla układu 1:1 na spadki.

Ja wynika z wykresu , najprawdopodobniej rysowany jest impuls co wskazywałoby, że w najbliższych dniach dojdzie do wybicia widocznego tu ostatniego dołka. Na dzisiaj można spodziewać się jeszcze wykończenia fali 5 w impulsie a następnie wejścia w korektę impulsu nawet do 2390. Jednak pamiętać należy że nigdy nie wiadomo czy nie powstanie rozbijanie fal co przekreśliłoby szansę na jakąś znaczniejszą korektę spadku. No i jeszcze jedna kwestia którą często powtarzam i która często ma miejsce „to co w dużym wymiarze to i w mniejszym” co oznaczałoby zrobienie mniejszego 1:1 po wykończeniu obecnego impulsu. Brak niższego dołka dzisiaj i wyjście nad poziom 2364 zmieniłby obraz zakładanego scenariusza spadkowego.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Dariusz BartłomiejczakKo.SzandyTommyAdrian Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad
Gość
Konrad

Sygnał wskoczy na L jeżeli kurs wzrośnie 27 pkt. od poziomu otwarcia

Adrian
Gość
Adrian

Dopóki dzienna 100 trzyma są jeszcze jakieś szanse , statystycznie kwiecień to najlepszy miesiąc na duże zyski z kupowania akcji , ale lutowa statystyka kompletnie w tym roku zawiodła

Tommy
Gość
Tommy

Trafna prognoza, zobaczymy czy będzie zawracalo

andy
Gość
andy

Jednak założenie ze gramy trójkami przyniosło rezultaty w postaci TR /abcde/, zakładam równość impulsów spadkowych. więc kierunek 2200. W przypadku wyjścia z trójkąta ponad oznaczenie fali c-trójkąta , formacja zostanie zanegowana.

Ko.Sz
Gość
Ko.Sz

Panie Darku, a czy uda się Panu zrobić weekendową np w piątek czy Pan odpuszcza ?