Krótka piłka.

Tak znowu polityka ale…?

Wszyscy a zapewne zdecydowana większość zna moja stronę polityczną. Jednak dzisiaj nie ma to nic do rzeczy. Oczywiście chodzi o dzisiejsze wejścia do domów polityków a co ważniejsze POSŁÓW NA SEJM.

Aby nikt nie posądzał mnie o stronniczość. Wszystkie strony zgadzają się z tym że trzeba powiadomić tego, którego służby (swoją drogą służby od zupełnie czegoś innego) chcą odwiedzić i skontrolować.

W dzisiejszym przypadku tego nie było, czyli włamanie trzymających władzę do domu zwykłego Polaka. I teraz od razu kontra dla przeciwników tego poprzedniego zdania. Zgodnie z prawem każdy musi zostac powiadomiony w momencie „wizyty o tej „wizycie”. Innymi słowy , dzisiaj o godz. 6:00 należało zadzwonić do Pana Ziobro i poprosic o wpuszczenie do domu. Czegoś takiego nie było! I teraz znowu ważne. Jeśli było to łatwo to uwierzytelnić dając odpis z źródła czyli odpowiedź ze strony operatora. Czy taki numer (prokurator albo inny anarchista) dzwonił od 6:00 do 6″01 do Pana Ziobro. Taka informacja rozwiewa wszystko. Jeśli był telefon to Ziobro nie odebrał i nie ma sprawy (choć pozostaje kwestia immunitetu i wcześniejszych wykładni prawniczych). Nawet strony Pana Donalda, również wskazują na bezprawne działanie w stylu takim jak dzisiaj- 2014 rok) . Jeśli go nie było to również sprawa jasna , anarchia. W takim przypadku Prezydent powinien pomyśleć czy jako zwierzchnik sił zbrojnych nie powinien użyć swojej prerogatywy

Podsumowywując. Jedno jest pewne, jeśli sytuacja nie zelżeje to prędzej czy później dojdzie do rozlewu krwi Polaków.

Tak koledzy jeden z nas stanie przeciw drugiemu aby mu wbić nóź. Naprawdę mam w du.. swoje preferencje polityczne ale tę zwadę na wagę krwi widzę dokładnie. Jeśli nie opamiętamy się to nie będzie wesoło.

Z racji tego wpisu, który wyjątkowo uważam za bardzo ważny, jutro analizy nie będzie aby ten wpis wisiał tu dłużej. Postaram się za to w komentarzach pod wpisem dać trochę mojego spojrzenia na sytuację.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

24
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
andySlavkoTommyThugLifeDariusz L. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JARO
Gość
JARO

100% popIeram.

Leh
Gość
Leh

Uważam, że Ziobro to jedno z największych nieszczęść w polityce w III RP, ale ten cyrk jest wyjątkowo obrzydliwy i żenujący, nawet jak na największego z nich, rudego niemieckiego feldmarszałka

Leh
Gość
Leh

W meczu z Walią emocji dostarczał tylko mój ulubieniec, Jasiu Bednarek, Walia żaden wielki przeciwnik ale nasi i tak znowu grali na stojąco, z pełnymi pampersami.
PS. dzisiaj pewnie zaczniemy od lekkiej cofki ale przed nami koniec mc-a i kwartału, więc na tą okazję stawiam raczej na wyciąganko

Marcin
Gość
Marcin

Kałolicja 13 grudnia od samego początku testuje na co sobie mogą pozwolić i wydaje im się, że mogą wszystko wg swojego pojmowania prawa czyli bezprawnie…a potem antypolskie media obrócą kota ogonem i ładnie to wytłumaczą… Poważnym błędem było to, że ich poprzednie złodziejskie rządy, złodziejskie prywatyzacje, fundacje do wyprowadzania hajsu za granicę itp nie zostały rozliczone. Mam nadzieję, że wkrótce doczekamy się polskiego rządu, który to naprawi a te wszystkie mądro-głupie cwaniaczki zamienią bezczelną mowę na potulny więzienny gryps.

Konrad
Gość
Konrad

Sygnał wskoczy na S jeżeli kurs spadnie 28 pkt. od poziomu otwarcia.

Zico
Gość
Zico

Pukać do drzwi złodzieja by wyczyścił komputer po co ukarać złodzieja z zaskoczenia i zdobyć dowody i rozliczyć, będzie ostrzeżenie dla złodziejstwa na przyszłość. Kolesia z po skazali za zegarek a tutaj setki mln zł pisowcy ukradli

piot
Gość
piot

Po czyjej stronie jestem przynajmniej gospodarzowi wiadomo …jednak w „polityce” tępienie „zła” gorącym żelazem (Morawiecki o ministrze Wawrzyku porządnym gościu) czyli we własnych szeregach tak się nakręca jak nakręca tego „najeba” (umowna nazwa stanu psychicznego faceta który czyni na Świecie tylko Dobro !!! zbliżają się Święta, które mówią o tym jak kończą ci co chcą zbawić Świat, jednak ta historia miała i ma inny finał, bo tamten był synem BOGA ?…dlatego Święta) jakim jest Donek ? natomiast ten feldmarszałek jest żulem, który skończy jak dziesiątki czerwonych i nie tylko dobrodziei ( Marks Hitler Lenin Stalin Kwaśniewski Miller ) który z… Czytaj więcej »

MS2
Gość
MS2

Panie Dariuszu, skrobnie Pan słówko na temat sytuacji na rynku?

Dariusz L.
Gość
Dariusz L.
ThugLife
Gość
ThugLife

Za dużo polityki tutaj. Cos z bananem ? Wygląda, że chcą zamknąć miesiąc w okolicy 2400. Pytanie co w kwietniu?
Ostatnie kilka sesji to niezły wzrost LOP. Liczbą otwartych pozycji wygląda jak pod koniec grudnia, gdy zaczęły się spadki. Banki narazie rosnąć nie chcą dalej, możliwe, że jest przygotowanie pod zrzut.

Leh
Gość
Leh

ThugLife, też mam takie wrażenie. Na bankach dywergencje, wiem, ze to o niczym nie świadczy, wszyscy widzą – ale jednak są. PZU też coś cieniutko.

Leh
Gość
Leh

I jeszcze jedno. Gruby łatwiej zarobi na kolejnej serii 200-300 pkt podnosząc kurs do 2600-2700 czy zbijając z 2400 w dół ?

Tommy
Gość
Tommy

100 konkretów na 100 dni…itd… Który to już raz was – głosujących na nich wydy…mali. ?? Chyba to jednak lubicie 😉

andy
Gość
andy

Nie będę pisał ani o zaślepieniu nienawiścią lub miłością ,ale podzielę się obserwacją z własnego ,,podwórka,, Stwierdzam że PiS w bardzo wielu przypadkach nie korzysta ze swojego emblematu a idzie pod nazwą KKW(jakaś nazwa) ,KKW( jakiś slogan) ,KKW(imienny) jakby wstydzili się swoich dotychczasowych przekonań i osiągnięć..
A tak na marginesie, mój ulubiony astrolog P.Gibaszewski kilka m-cy przed wyborami 15.10. przewidział że jeżeli PiS wybierze ten dzień ( były też inne daty do wyboru ) to przegra i odda władzę. Natomiast ponad m-c temu przed obecnymi wyborami przewiduje że będzie to totalna porażka .