Analiza weekendowa 18-22.03.2024.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj w indeksach kilka ciekawych dodatków i to nie koniecznie bezpośrednio związanych z indeksami.

Indeksy giełdowe PLUS

Spółki z indeksu WIG 20

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
andyKrzysiekSlavkoKo.Sz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ko.Sz
Gość
Ko.Sz

Dziękuję za analizę.

Slavko
Gość
Slavko

WIG Banki, à propos wypłaty rekordowych dywidend… Wiecie, gdzie będziemy na WIG20 po wypłacie? Choćby rosło, to co najwyżej wykres pójdzie w bok. Takie mamy „inwestowanie długoterminowe”.

Krzysiek
Gość
Krzysiek

https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/gigantyczny-minus-kghm-w-polsce-i-kanadzie/ec3bh15

Ciekawy jestem czy jutro kurs KGHM zareaguje na ten nius podany oficjalnie po sesji

andy
Gość
andy

Gdyby ktoś z inwestorów chciał się pobawić falkami na M15,to od poziomu zakończenia fali spadkowej impulsu na poziomie 2323, to rozrysowując kolejne podfale w postaci zygzagów /trójki/ tworzona byłaby fala w postaci TR, i po niej kolejna fala spadkowa fala w postaci impulsu. Natomiast przebicie od razu poziomu 2298 pokaże układ mocno spadkowy do podstawy klina na D1.