Analiza …. .

Indeksy zgodnie z głównym założeniem podawanym w weekendowe. Uwaga na S&P , tu spadowy Pin bar na strefie oporu. Z racji braku nowych zmian , dzisiaj miejsce do dyskusji.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

24
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
21 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
PiotrekTommyALFBogusTsG Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad
Gość
Konrad

System wskoczy na S po spadnięciu 21 od poziomu otwarcia.
U nas wczoraj ciekawie, bo mimo takich zakupów i wzrostów wskaźnik Armsa zarówno wolumenowy jak i obrotowy oraz otwarcie/zamknięcie wskazał pesymizm. Poza tym numerologia W20=data co także może sprzyjać odwrotowi. Wszystko to jednak tylko MOŻE sprzyjać końcowi ruchu, bo widać gołym okiem jakby się dopiero rozkręcali więc ja bym tak szybko nie rezygnował z L.

andy
Gość
andy

gram pod założenie że od 1743 do 1940 zrobiliśmy impuls /miało być1944- wynika z równości fala5=fala1/ , teraz pozostaje do wyjścia z S poziom jak głęboka będzie korekta?

KiS
Gość
KiS

cierpliwość popłaca…mamy formację cenową M…S powinno zapłacić , poczekajmy na rgr

andy
Gość
andy

w skalpowaniu nie ma czasu na czekanie ,dlatego jest wejście 2 S / pod M/, jedno S na swing , drugie na S na scalping

KiS
Gość
KiS
andy
Gość
andy

KiS ,jak się ta formacja harmoniczna nazywa?

KiS
Gość
KiS

andy to miało tak wygladać być może jeszcze to sie stanie ale na poziomie 1.27fibo
https://ibb.co/8YGcC46

Tom'as
Gość
Tom'as

no będzie M-ka tak jak wczoraj ….tylko zawiążcie buty bo jak pójdzie szczała to was z butów wy…

Tommy
Gość
Tommy

Czytając twoje wpisy to odnoszę wrażenie ze ty już nie masz czego wiązać.

Tom'as
Gość
Tom'as

to popatrz na wykres co się stało z waszą M-ką 🙂

Tommy
Gość
Tommy

Nasza „giełda” dalej swoje, czekam na ostatnie zagranie w średnim terminie na tym grajdole i nie dotykam już tego, wole inne rynki;) polecam tez innym:)

andy
Gość
andy

Grubas nie byłby sobą gdyby w tym ,,kociołku,, nie zamieszał :),ale też nie wykluczam że moje założenie było błędne ,ponieważ zmyłki w Elliocie to rzecz naturalna.

TsG
Gość
TsG

Andy skalpowanie to nie jest tak samo jak ktoś gra swinga a czekać niestety nie jest tak w intra qoo.wa luki też trzeba zabezpieczyć jak są na zysku 2 luki spadków mizernotae luka wzrostowa ok co za siła u nas wziolem ponownie S od 1937 zaliczyć to można jako korekta SL bliski

andy
Gość
andy

TsG ,gram tak od wielu lat w ten sposób i on mnie nie zawodzi bo przynosi większe zyski ,może kiedyś spróbujesz ?

KiS
Gość
KiS

TsG imo aby to była korekta należałoby zaczekać na ruch w dół nawet z M1-5 i wtedy gdyby tak sie stało pobrać S,,,teraz to na dwoje babka wróży bo rynek idzie w górę ja osobiście jestem bp

TsG
Gość
TsG

Zostawiam S do końca sesji czasami nawet

ALF
Gość
ALF

TsG trzymaj się zasad związanych z trendem, nie szukaj na SIŁĘ , póki trwa trend szukamy jedynie korekt w trendzie wzrostowym, piszę o tym bo mam wrażenie że coś się pogubiłeś

andy
Gość
andy

Gruby znowu nas wpycha w jakiś tr/klin? obie pozycje zamknięte z zyskiem mało satysfakcjonującym poczekam na wyższy poziom ,może korci go jednak poziom1944-46 ?

Bogus
Gość
Bogus

Od wczoraj skarpowanie tych co liczyli na cud czyli spadek lop miał im zapewnić koniec ruchu a tutaj ZONK czyli kolejny wzrost Fw O 25 pkt

Tommy
Gość
Tommy

Nasz rynek jest tak plytki ze nie ma problemu by tym sterować, jak się bawisz w kontrakty na w20 to licz się z tym ze wiele ruchów bedzie z dy..py. Aha banki inwestycyjne szykują spore zwolnienia pracowników;) goldman -3tys coś im chyba jednak nie idzie.

andy
Gość
andy

Boguś warto o tym wiedzieć

,, Skalpowania wymaga refleksu, pewnej intuicji rynkowej, osiąganej wraz z doświadczeniem, a nawet zdolności matematycznych
Często trzymanie się strategii jest zbyt trudne dla grających i ulegają emocjom. Mają problemy z cięciem strat lub nie respektują wcześniej ustalonego poziomu zysku, licząc, że pozycja da im więcej zarobić.
Skalpowanie wymaga poświęcenia i dużo wolnego czasu ,,

Piotrek
Gość
Piotrek

Nie chce spadać, no to rośnie. U nas wszyscy przez lata się nauczyli, że trzeba grać S na podbitkach, a teraz jest to wykorzystywane przez rozgrywających. W ten sposób można jechać i na 2600. Wydaje się, że zarabianie jest proste, wystarczy wziąć L i siedzieć na tyłku… Żart oczywiście.

Tommy
Gość
Tommy

Może pod to grają :„Bank Światowy obniżył prognozę wzrostu gospodarczego Polski na lata 2023 i 2024 – odpowiednio o 2,9 pkt proc do 0,7 proc. w br. i o 1,5 proc. do 2,2 proc. w przyszłym roku, podał bank w raporcie” 🙂

Tom'as
Gość
Tom'as

prawda jest taka że macie formacje kontynuacji a szukacie na siłę szortów
comment image

w poniedziałek otwarcie luką i chorągiewka na wzrosty
dziś test pinem i znów to samo
a o liczeniu fal i tych bzdetach o grubym to nawet szkoda języka szczępić na komentowanie