Sorry ale zmiany jakie zaszły po wczorajszych sesjach są na tyle skromne , że właściwie nie ma co nowego napisać. No może tylko….
…..DAX a właściwie intra kontraktów na DAX. Tu od ostatniego dołka poszedł impuls w górę , który wybił ostatni potwierdzony szczyt największej korekty w swingu od 14320. Zatem jest szansa , że jeśli obecny spadek okaże się korektą tego impulsu to będziemy mieli wkrótce kolejny swing wzrostowy z atakiem na 13850. Zakres obecnej korekty może być różny ale celowałbym w okolice 13360.
Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.
Dziś powinna się rozstrzygnąć kwestia wybicia poziomu 1700pkt na w20/fw w oczekiwaniu na kolejny odczyt inflacji w US :
https://invst.ly/y3ztt
https://invst.ly/y3ztv
Udanych zagrań ! 🙂
w PL rynek w budowie kolejnego rgr : https://invst.ly/y41m9
zasięgi do realizacji bez zmian
z RGR zrobił się 2T … zasięgi bez zmian : https://invst.ly/y438n
pierwszy CEL : 1681 😉
System.Obecnie S. L +25 od otwarcia.
Dziś planowany zakup L, może już na otwarciu? SL dla zajętych pozycji 1684
Zakup L 1720. SL1710
SL zmieniono 1723
Kupno L 1728
SL zmieniono 1726
juz 10h a ja nie wiem co zagrać nic mi nie pasuje….stoje i patrze…wziołem L po1721 z M1 wyglada na korekte SL ustawiłem 1714…
juz przeniosłem SL na 1722 1pkt więcej od wejścia jak ma iść do góry to nie wezma mi SL..TP wyżej dzisiejszego max 1744 jak coś to bede podnosił aby nie byc zacghłammym
przestawiłem SL na 1727…
i po L zabrali…jakos dzis nie mam parcia na grę chyba dam sobie spokój..lub ustawic się na L 1734 ze SL na 1724…
wziolem po 1728…wallka o kazdy punkcik SL 1724
TsG ile u Ciebie kosztuje otwarcie kontraktu. U mnie w ING po 9zł. Więc właściwie jeden punkt jest już zjedzony przez prowizję.
8 zł x2 czyli 16zł
cieżko to idzie…zdałem daje sobie spokoj….mozemy mieć suytuacje odwracania Wisły wiosłem sta takie ciężkie te ruchy do góry…
idą na test 1720 /początek klina
widze taki megafon z M10 ciekawe czy wypali….wziołem po raz trzeci L pod ten megafon
gram w zgodzie z orgr na zakres ca 1754
a jednak chytrość górą zdałem L przy cenie 1747….i wczesniejsze zagrania mam 3 wejścia wiec psychicznie mam dość ..czas na relax…jutro tez jest dzień
widziałem ale nie zagrałem …było wejscie na korekcie w S przy cenie i fibo(61.8) 1747 godz. 14.28
TsG, ale dzisiaj świetna jazda od dołu orgr-y od góry zjazdy przy rgr-ach ,dobry dzień do scalpowania.
andy nie zagrałem na dół i na tego rgr po prostu wyłączyłem juz chec do skalpowania..zajółem się lekturą i tylko spozierałem na wykres w poszukiwaniu ewentualnych korekt ..tak dla kurażu…hahahaa..byk widac ze póbuje przejac kontrolę ale misiek chce pozamykać swoje zyskowne pozycje więc walka trwa
SL zmieniono 1730
Kupno 5L 1720.SL 1699
wyjście z obecnej konsolidacji w zależności jaki obiorą kierunek to 1790 albo 1676
Zamknięto pozycje.3 po 1734, 2 po 1723.
Rubik odpowiadając na Twój post chcę zauważyć że zakup akcji, tak jak wspominałem, odbywa się w trendzie spadkowym co z reguły nie sprzyja dłuższemu trzymaniu a stosując procent składany w krótkim czasie po wejściu w pozycję daje lepsze wpływu niż lokata całoroczna, szukając spółek do wejścia stosuje ten manewr i można wyczaić spółki które spełniają moje kryteria do gry