Oj działa się działo, tyle się działo że weekendowej się odechciało :)

Urlopowy weekend po wakacyjnym tygodniu, który z małymi wyjątkami tak jak np. Allegro, nic nowego nie wniósł w obrazy tygodniowe omawianych „instrumentów”.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

24
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
19 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
TsGcherryandyKonradLeh Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 2217 odwrócić na S – 11 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade,ów.

Piotr
Gość
Piotr

A co się miało dziać …dla Świeczkarza Dziennego jest close open min max i kupno po 2225 ….dlaczego ……..bo jest Analiza Techniczna proszę o zaległy tel. do doradcy, żeby dopiąć wszystko !!! A powstała świeczka tygodniowa ?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja S od 2235.

Darek
Gość
Darek

nie potrzeba żadnych analiz. wystarczy stosowac się dyscyplinarnie do wskazań systemu Kazimierza, a zysk sam się księguje. Brawo Kazimierz i jego dopracowany system. Dziękuję, że dzielisz się jego sygnałami.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Darek system prowadzę trzeci rok ; pierwszy rok wirtualnie drugi i trzeci z kasą do wszystkiego trzeba się przekonać najlepiej zacząć od nowego roku ale trzeba być konsekwentnym jak ma się nawyki do wynalazków z AT to otworzyć nowy rachunek i spróbować pojechać systemem.

Darek
Gość
Darek

tak, to prawda.
Dużo mądrości płynącej zapewne z ogromnego doświadczenia giełdowego w sobie masz.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Darek nie ma nic za darmo jest znane powiedzenie „nie ma darmowych obiadów” trader żeby osiągnąć sukces musi bardzo ciężko pracować ja to określam mieć oczy w koło głowy ale po paru latach może zostać milionerem.

Leh
Gość
Leh

No to ja dziś trochę jestem skołowany, ale mam prawo po takim weekendzie he he
Wziąłem dziś S 2245 x 2 na serię U i … L na serię Z 2238. Coś mi się zdaje, że dobiorę ku swojemu zdziwieniu L bo banki jakby chcą rosnąc i Allegro chyba startuje do korekty ostatnich spadków

Domino
Gość
Domino

Dax oddał już cały wzrost od rana, nie ma szans na wzrostu, lecimy w dół

Konrad
Gość
Konrad

Miesięczne numerologie wskazują na 25 oraz 27 sierpnia, jako możliwy zwrot.
W sobotę Lotto plus same parzyste liczby…

Leh
Gość
Leh

Domino, mogę się mylić ale finansówka jak na mnie robi ruchy powrotne na intra. Zamknąłem 1 S na na serie U po 2235. Ustawie S wyżej o ile oczywiście dojdą

andy
Gość
andy

Konrad od paru miesięcy mam zapisaną datę zwrotu 24.08 więc ją dorzucam , wychodzi więc ciekawe skupisko dat .
wyjaśnij o co chodzi w tym zdaniu o parzystych liczbach w lotto? dzięki.

Domino
Gość
Domino

DAX już na zero więc u nas pora na zejście poniżej 2230. Dawać miski w dół.

Konrad
Gość
Konrad

andy, już wielokrotnie pisałem, że (nie tylko moim zdaniem) wszystko jest ze sobą połączone, bo w necie może być, więc jeżeli w grach lotto dzieje się coś tak rzadkiego, to i na rynku może pojawić się zwrot. Pilotuję to od dłuższego czasu i wnioski są ciekawe… Dla przykładu w NYLOTTo 31.10.2020 wszystkie liczby były nieparzyste i…dołek był 30.10.2020 podobnie jak u nas. Ale to zapewne tylko przypadek 🙂 30.12.2020 w POWERBALL wszystkie(prócz dodatkowej) były nieparzyste – tam korekta ponad 100 pkt. pojawiła się za dwa dni, a u nas…skończyła się tego dnia korekta pod 100 pkt. 🙂 podobnie 11.11.2020 (koniec… Czytaj więcej »

Domino
Gość
Domino

No chyba w końcu ruszymy mocniej w dół. Cherry na dzisiaj jakie masz aktualne poziomy docelowe??

Domino
Gość
Domino

No w końcu ruszyli, ja nie dałem się grubemu wyrzucić z S 🙂

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Domino zawsze zerknij na sygnał systemu podejrzewam , że pomoże.

Domino
Gość
Domino

Choć spodziewam się głębszego spadku, niemniej szanuję zysk i ustawiam Tp na 2226. Dobre i 20 pkt. zysku 🙂

Domino
Gość
Domino

Tym bardziej, że DaX odbija, ciekawe jakie zakończenie dzisiaj. Jeśli zamkną poniżej 2230 to raczej spadek a jeśli powyżej 2235 to chyba wzrost. Korci mnie już zamknąć S.

TsG
Gość
TsG

Domino.. imo.. cała ta zabawa na rynku polega na wpisywaniu zleceń zarówno longów szortów TP SL jak i SL dla wypracowanego zysku…kto zapomina o obronie zysku w postaci SL broniącego zysk musi czekać na nastepną okazję gdy TP nie zostanie osiagniety a bywa czesto tak że TP sa za daleko i wcale rynek nie ma tam zamiaru pójść..dlatego nie nalezy zapominać o tym zleceniu które chroni zysk i tu nie ma znacvzenia jaką mamy pozycję …jesli jest zysk a TP nie został zrealizowany to należy ustawić zlecenie obronne..no chyba że ma się info od grubego co zrobi na rynku ….

cherry
Gość
cherry

Witam.

Domino zapytałeś to dla Was moje założenie na szkicu

comment image

Leh, Twoje pieniądze. Nie wiem tylko co Ci daje zajmowanie przeciwstawne pozycji na dwóch seriach.
Tu tracisz tam zarabiasz, a jesteś w podsumowaniu na zero.

Jednak zauważ, że seria „zimowa” ma mała płynność i nie koniecznie, powtarzam, nie koniecznie musi odpowiadać serii obowiązującej pod względem ceny.

Zauważ, że tam 80-100 kontraktów, może zdołować kurs o kilkadziesiąt pkt, nie wspomnę już o tym, ze tam gruby siedzi sam i zrobić może co chce, to forma ostrzeżenia przed bankructwem, taka rada.

Udanych