Analiza weekendowa 22-26.03.2021.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej.

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy „Plus”:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

36
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
26 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
taki sobie graczDariusz BartłomiejczakŁiktorjerzymorfffeusz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad
Gość
Konrad

Najważniejsze numerologie na kwiecień, znane na ten dzień i wypadające w dni sesyjne:
07.04.2021
19.04.2021
23-27.04.2021

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 1915 odwrócic na S – 26 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.

BttF
Gość
BttF

Kolejny tydzień zmagań z rynkami przed nami a mocne sprzedawanie ( margin call liquidations ) dopiero się zaczęło : w piątek w US / końcowe podciągnięcie rynku na close miało na celu wyższą bazę do kolejnej fali w tym tygodniu. Piątkowym sprzedającym duże bloki akcji była : NOMURA Dziś mamy już raporty o kolejnych w kolejce : Credit Suisse / Morgan Stanley – w imieniu swoich klientów oczywiście. Efekt domina za rogiem ? Z dużym prawdopodobieństwem tak właśnie będzie … w jakim miejscu się znajdujemy obrazuje ta wizualizacja : https://ibb.co/kxjnQdh * EVER GIVEN SUCCESSFULLY REFLOATED IN SUEZ CANAL: INCHCAPE Kontenerowiec… Czytaj więcej »

BttF
Gość
BttF

rozgrywający wciąga byczki do gry ( LOP rośnie ) więc możliwe że teraz mamy już wyznaczony zasięg do zaliczenia pierwszej BAZY : 1845 https://invst.ly/uarll , kolejna niżej to : 1820 😉

Konrad
Gość
Konrad

Mamy wyjście ponad maks z piątku – powinno być przyspieszenie.
Niebezpieczeństwem dla takiego scenariusza jest piątkowa numerologia data=LOP, która każe szukać przesilenia i może zapowiadać zmienną i emocjonalną sesję. Już nie raz była to spadająca gwiazda z czarnym korpusem, a jak będzie dzisiaj?
U mnie krok systemu to 27.
Czas dalej wertykulować trawnik. W piątek zakup Allegro. Piątkowe S oddane na otwarciu.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

System kontroluje rynek :).

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Z S nie kombinować silny trend wzrostowy na M1, M5, M15, M30, H1 na SMA 12/29 realizacja zysków na pewno w opcji daytradingu powinna być ale to dla zawodowców.
pozdro

Kazimierz
Gość
Kazimierz

errata SMA 12/26

Kris
Gość
Kris

Kazimierz, a co z amatorami jak ja? Na czuja zamknąłem 1/3 pozycji po 1945. Trzymać resztę?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Możesz postawić stopa na lody i spoko ale to max 1/3 pozycji portfelik cały czas trzeba uzupełniać i tym sposobem możesz zostać bogaczem , analityków można poczytać, posłuchać na tym wózku za daleko nie zajedziesz.
pozdro

Kris
Gość
Kris

Czyli jeszcze zamknąć 1/3, a ostatnią cześć zastopować kilka pkt powyżej wejścia i wolne do następnego sygnału, dobrze rozumiem?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Zerknąłem na notowania powoli zaczynamy wymiękać na M1 ale to jest pierwszy przystanek o o niczym nie świadczy trzeba zawsze zwracać uwagę w opcji intraday na ostatni szczyt zerknąć na M5 zawsze mam na wykresie oscylatory macd i rsi zawsze z wyprzedzeniem zapodają sygnały czasami błędne.
Koniec tego wymądrzania na M1 w bok.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Kris wszystko jest napisane piętro wyżej.
pozdro

Domino
Gość
Domino

Andy dalej jesteś na S czy oddałeś? Ja myślę o S ale na poziomie ok. 1967, tylko czy są w stanie tak wysoko podejść?

Domino
Gość
Domino

Jeśli wybiją za chwilę 1948 to dynamiczne podejście pod 1960 – 1970 ??
Wystawiam oczekujące S po 1967

andy
Gość
andy

Domino ,zamknięta na otwarciu ,w tej chwili bp,przebiją 1951 małe L i odwrotka między 68-72

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Darek czy to takie ważne każdy może pisać co potrafi tutaj liczy się kasa a to widać po depozycie.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Dla mnie to jest bez znaczenia.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Darek zgadza się jak już się pisze otwarcie to powinno napisać się zamknięcie ale widocznie tak nie jest. Osobiście staram się pilotować system już trzeci rok monitoruję jego a wcale to nie jest takie proste grać systemem jakby się wydawało szczególnie, że na odwróceniach daje w plecy ale zawsze staram się na pytania odpowiadać zgodnie z moim punktem widzenia.

taki sobie gracz
Gość
taki sobie gracz

no ja też podałem pozycje S w piatek a nie podałem że zamykam na otwarciu, ale na serio tak zrobiłem tu zrzut z zagrania…na przyszłość bedę się starał aby tak nie czynić..chociaż sądzę że nikt nie bierze moich wpisów na poważnie bo w końcu to ja niby jestem tym co …no właśnie takie mam odczucie jakbym to ja spowodował brak wpisów jednego z blogowiczów…
comment image

Kris
Gość
Kris

OK Kazimierz, dziękuję. Miłego dnia

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Kris jeszcze jedna uwaga nie graj przeciwko systemowi ja to określam nie kombinować my nie wiemy na jakim poziomie ten wzrostowy swing się skończy.

Domino
Gość
Domino

Ależ pompa, jak tak dalej pójdzie to wybiją 1967 i pójdą ponownie na 2000. Gracz, Andy, Cherry jaki Wasz punkt widzenia ??

morfffeusz
Gość
morfffeusz

To wygląda na pompowanie CDProjektem w celu zajęcia przez grubego wygodnego miejsca na progu, ale mogę się w swych obserwacjach mylić.

taki sobie gracz
Gość
taki sobie gracz

rysunek chyba w piatek dałem ze scenariuszem do góry….póki co to go realizują….moze niedokładnie z tymi falkami ale zamysł był że robimy impuls do góry po korekcie ABC tej na niebiesko….i klin jako 4 nadal aktualny z 5 na nowe szczyty..

morfffeusz
Gość
morfffeusz

Ostatnia szansa na „wykreowanie” wyników za I kw 2021. Co dalej ?

jerzy
Gość
jerzy

coś się tworzy ? comment image

Łiktor
Gość
Łiktor

Uważam, że średnio-terminowo waluta jest wystarczająco droga do PLN , by kupić trochę papieru na waszych indeksach.

Łiktor
Gość
Łiktor

Długo terminowo , to najprawdopodobniej po szaleństwach na surowcach funt przebije 6.10 , a dloar osiągnie królestwo niebieskie , tylko na to jeszcze trzeba długo poczekać , bardzo długo.

Łiktor
Gość
Łiktor

Bo jeśli się giełdy nie posypia, to wasi emeryci dostaną jeszcze 15 emeryturę , a złotówka i tak będzie się umacniac i to w szybkim tempie.

jerzy
Gość
jerzy

czekam z L na1939/40

Domino
Gość
Domino

Chyba najpierw dobiją do poziomów 1970 a potem możliwa większa cofka. Ale nie zdziwię się jak przebiją 1967 i pójdą w kierunku 2000. Zobaczymy…