Mam do Was pytanie!!!

Chciałbym zapytać wszystkich czytelników czy macie problem z pozostawieniem komentarza na blogu? Czy ktoś pisze komentarz a on się nie pojawia? Jeśli ktoś tak ma proszę o kontakt na priv dariusz.bartlomiejczak@gmail.com z informacja o takim fakcie i wskazaniu z jakiej przeglądarki korzysta. Pytam bo wczoraj jedna osoba zarzuciła mi że nie puszczam jego zagrań a prawda jest taka że żadnych komentarzy z zagraniami nie ma na blogu w tym czasie. Z góry bardzo dziękuję.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
romanDariusz Bartłomiejczakrubiktaki sobie gracz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
taki sobie gracz
Gość
taki sobie gracz

Potwierdzam… nie wszystkie moje wpisy trafiają na forum…..

rubik
Gość
rubik

Odpiszę tu, zamiast na priv – kiedyś dawno zdarzyło się raz czy dwa, że komentarz gdzieś się zabłąkał (przeglądarka chrome) obecnie nic takiego nie zauważam. Ale też od momentu, gdy zintensyfikowały się tematy polityczne postanowiłem ograniczyć komentowanie na blogu do mega minimum.

roman
Gość
roman

ja tez z chroma chyba 2 razy pościłem i nie było potem komentarzy, ale spoko uznałem że to techniczna jakaś usterka, później było ok i juz sie pojawiały 🙂
Tak czy owak, szacun Panie Darku za całą prace i wiedzę włożoną w bloga 🙂