Analiza …. .

Wczorajszy dzień na przeczekanie, nic nie wniósł nowego więc odpuszczę dzisiaj komentarz. Jedyne na co zwrócę uwagę to dzisiejsze dane PKB w USA i prognoza spadku o ok. 35%. Jestem ciekaw czy to nie jest aby tak jak z wynikami spółek , które jeśli rynek ma rosnąć są zawsze dziwnym trefem „lepsze od oczekiwań analityków” i nigdy nie są oceniane w stosunku do poprzednich danych (oczywiście mam tu na myśli komentarze wyników które w największym stopniu docierają do drobnych inwestorów.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

26
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
23 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
FilipMarcinDominoDariusz BartłomiejczakŁiktor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robert
Gość
Robert

i słusznie Darku postąpiłeś odstępując od pisania dzisiejszego komentarza, zresztą co tu pisać jak jankes ustawia sobie spadek PKB o -34%, taką ustawkę mozna sobie rozegrać jak sobie zechcą ci globalni oszuści z Word Street, może jednak zblizamy się do kresu ich ustawek i robienia z ludzi idiotów, głąbów ekonomicznych bo ich działania z ekonomią, logiką, uzasadnieniem nie mają nic współnego

andy
Gość
andy

parę cyferek harmonia 1782; rgr-1768; harmonia 1744.

Konrad
Gość
Konrad

Nie dałem rady napisać z rana. Numerologia taka sama jak na wczoraj. Można nawet szukać dna (LOP=data), bo jest nowe minimum. Zatrzymali się na 88,6% ruchu (1794), więc może coś z tego będzie.

Domino
Gość
Domino

Andy, ustawiłem się na L w okolicy 1770. Uważam, że jest dobry poziom do zatrzymania spadku, a 1783 za chwilę padnie.

Łiktor
Gość
Łiktor

Ja nocki nie dospalem, ale swoje S Mam i to na samej górce . Tym razem nie dotykam połowy jak to zawsze robiłem . Wystarczy mi to co wzialem na dystrybucji . Tym razem gramy na retest marcowych dołków. Dziś Na Nasq wyniki podadzą najważniejsze spółki. Jak myślicie jakie będą ich wyniki 🙂

Łiktor
Gość
Łiktor

Formację na Nasdq100 ktoś kwalifikuje na podwójny szczyt ? Czy należy ja wykluczyć z tego względu, że została nadbita linia szyji?

Marcin
Gość
Marcin

Hm…. Dax dzisiaj spadł od rana prawie 600 pkt.! Nie handlowałem dzisiaj bo byłem zajęty ale prawdę mówiąc to raczej bym nie grał shorta.
Natomiast przy dolnym poziomie 12240 oscylatory od M5 do H1 wskazywały na wyprzedanie rynku i faktycznie było odbicie 240 pkt.
Jednym słowem karuzela.
Jankesi wszystkich jak zwykle wyrolowali 🙂