Mimo wszystko chyba jestem obiektywny.

Raz na jakiś czas pojawiają się tu wpisy „polityczne”. Najczęściej wszyscy przeciwnicy zarzucają mi, że jestem stronniczy (delikatnie mówiąc). Dzisiaj chciałbym udowodnić że tak nie jest.

Zgodnie z moją analizą weekendową z ok. początku czerwca złoto doszło na nowe rekordy historyczne. Ten fakt powodował, że TV Publiczna trąbi cały dzień o tym jak to nasz NBP był genialny kupując złoto na dużo niższych poziomach cenowych. Problem jednak moim zdaniem polega na tym ze np. takie Chiny kupowały dużo niżej jak i inne kraje. My dołączyliśmy niemal w połowie ruchu. Jest i druga kwestia, mianowicie co powiedzą w TV kiedy złoto wejdzie co najmniej w korektę. Fakt , najprawdopodobniej to tak szybko nie będzie ale tak się na pewno stanie. Oczywiście BANKI centralne kupują w innym celu niż spekulacyjny ale po co TV robi z tego hit skoro za chwile przemilczą spadki?

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
andy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andy
Gość
andy

DAREK I TAK TRZYMAJ , bo analityk nie powinien mieć żadnych barw partyjnych bo tylko wtedy jest niezależny ,a co do tego zdania ,,Jest i druga kwestia, mianowicie co powiedzą w TV kiedy złoto wejdzie co najmniej w korektę. ,, najpierw powiedzą/ jak o spólkach o których pisałem / -wystarczyło nie kraść, a potem nastąpi przy korekcie długaaaaaaa cisza,