Analiza weekendowa 20-24.07.2020.

Zapraszam do obejrzenia letniej weekendowej. Niestety dzisiaj bez rynku walutowego za to z dodatkami w części dotyczącej indeksów.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

31
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
23 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
PrzemekDariusz Bartłomiejczakbla74andyPrzemek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Przemek
Gość
Przemek

Bez PKO nie ma szansy na wzrosty na wig20. Bo to druga społka z najwiekszym udziałem w indeksie wig20.

andy
Gość
andy

Darek ,bardzo dobry pomysł z pokazaniem subideksów,byłoby fajnie //o ile to możliwe -nagrodą będzie zwiększone zainteresowanie Twoim blogiem// gdybyś każdego tygodnia dołączał po 2 subindeksy z istniejącego zestawu.
Przypominam choć po czasie o rezygnacji z żółtego koloru.
pozdrawiam

bla74
Gość
bla74

Panie Darku, mówisz Pan, że kocówka ruchu na sWIG80 i nie ma bata, że będą mocne spadki rzędu nawet 50% ?. No to powiem tak, gorszych bredni nie słyszałem i to z ust doświadczonego analityka. Może jakaś korekta będzie, ale trend jest zdrowy i na razie nie ma żadnych oznak, że cos się zmieni. Równie niedorzeczna jest argumentacja, że to nie możliwe że na takich obrotach odbiera gruby od Kowalskiego, zatem mam rozumieć że Kowalski odbiera od grubego ? Czyli gruby nie wszedł w WIG20 tylko w sWIG ? A odkąd to gruby kupuje sWIG ? No litości….. A może… Czytaj więcej »

andy
Gość
andy

jak na razie harmonia zadziałała w punkt ,jestem na S-1821

andy
Gość
andy

wybicie z flagi prospadkowej dałoby kilkadziesiąt punkcików,.więc poczekamy

Konrad
Gość
Konrad

U mnie znowu napier…..ił alior notowania i na szczęście działa jako tako w smartfonie, więc jakoś jestem na zero, ale szlag mnie trafia. Już nie wiem ile ujków im napisałem, a oni nadal grzecznie mi odpowiadają, że to wina po stronie albo GPW, albo techniczne, albo że przechodzą na większy serwer, itd. itd. Masakra jakaś. „Kiedyś to był fajny bank, a teraz to jakaś amatorszczyzna” – tak im napisałem ostatnio.

Leon
Gość
Leon

Panie Dariuszu, dziękuję za merytoryczne i fachowe komentarze giełdowe. Na wypowiedzi typu „ble,ble,ble,bla,bla,bla x 74” które nic merytorycznego na forum nie wnoszą, a Pana obrażają, ja bym nie odpowiadał. Pozdrawiam.

bla74
Gość
bla74

Ta jasne, wystarczy spojrzeć na WIG-energia. Udanych inwestycji chłopcy 🙂

MAX
Gość
MAX

Andy to S może być tylko do okolic 1800 i ruch 1826-30 i dopiero kilkadziesiąt punktów, wskazana uwaga

andy
Gość
andy

Max dzięki za uwagę, ponieważ musiałem wyskoczyć do okulisty więc zabezpieczyłem zysk SL-1816,, dobre i na początek tygodnia 5pkt., obecnie S-1825; SL -nad szczytem mentalny

Przemek
Gość
Przemek

na wykresie 5 min pkobp mamy orgr z zasiegiem na 23.50

andy
Gość
andy

jeśli to czwórka to zawędrowała zbyt za daleko ,wiec zmieniam optykę patrzenia na obecny wykres zrobiliśmy imo falę W i X pozostaje więc Y/a-b-c/

andy
Gość
andy

straszy orgr , jeśli nie zostanie złamany to jedziemy wyżej min. zasięg1869