Analiza weekendowa 13-17.07.2020.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Co prawda w tym tygodniu niezbyt wiele się zmieniło ale są istotne elementy, które starałem się przedstawić w dzisiejszej analizie. Zapraszam!

Indeksy giełdowe

Spółki z indeksu WIG 20.

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

24
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
15 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
andyDominorubikRobertKonrad Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Słucham analizy weekendowej i cóż chyba tu również na obecny czas będę w opozycji do Gospodarza. Jezeli dobrze zrozumiałem to Gospodarza zakłada wzrost WIG20 do 2050-2150 a dax nawet na nowe maksima. Hm moja teoria na najbliższy miesiąc jest następująca: WIG20 z uwagi na dużą ilość banków nie ma szans na 2150. Ja takiej absolutnie nie widzę. Musiała by być hossa nad hossę na walk street. A nawet nie wiem czy to by pomogło bo kapitał udzie tam gdzie rośnie a u nas spada więc kto by miał te wzrosty ciągnąć? Dodatkowo tak zwany wig5 to prawie 60 proc WIG20… Czytaj więcej »

Roman
Gość
Roman

Jak zwykle Darku spoko materiał 🙂 ! Zastanawiam sie tylko jak USA i inne kraje zareagują na rekordy Covidu? Jak myślisz, będzie chaos i zmiennośc czy mimo wszystko jesteśmy „względnie bezpieczni” do wyborów w USA??
Pozdrowienia
Roman

Robert
Gość
Robert

zrobiłem dziś na bananie 2 wejścia na dół i do góry ale zmęczenie jak po maratonie, godzina 9.24

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
I jak tam Panowie …..bierzecie te szorty po 1811?

Tom'as
Gość
Tom'as

Pokaże wam coś ciekawego bo badam sobie historie i przebieg powstawania giełdy w stanach a słyszałem takie opinie że rynek nie podnosi się z krachu V-ką
no to popatrzcie na wykres po krachu w 1907 roku ….to jest ten krach po którym został w stanach utworzony FED comment image

jak widać rynek szybciej wyszedł do góry niż spadał a było to obsunięcie -50%

Konrad
Gość
Konrad

Jak na razie nie utrzymali wybicia z trójkąta i jako słabo to wygląda. Zamknięcie gdzieś przy 1820. Jutro rano lekko wyższe otwarcie i zjazd? Małe obroty.

Robert
Gość
Robert

Konrad, przepraszam Cię bardzo ale to jest wróżenie co bedzie jutro jak dziś się nie skończyło.

Tom'as
Gość
Tom'as

oj żeby nie było luki ucieczki …

rubik
Gość
rubik
Robert
Gość
Robert

taki tekst powinien każdemu dać do myslenia, mam swoją prognozę lecz nie chcę jej opisywać aby nie było jak z wpisem Konrada bo wtedy ktoś z Was napisałby mi podobnie jak ja Konradowi, że coś wróżę

Robert
Gość
Robert

LOP spada i być tu mądry czy zamykają się złe S (nisko pobrane) czy grubas zamyka L pobrane z poziomów 1770/1780

Tom'as
Gość
Tom'as

miodzio ….comment image

Domino
Gość
Domino

Tomas jaki poziom docelowy widzisz po wyjściu z trójkąta na Fw20 ?

Tom'as
Gość
Tom'as

w teorii takicomment image

a w praktyce ….hmm?
ja celuje na początek 2000

andy
Gość
andy

pare takich poziomów mi wychodzi 1853-58;1886-92 ;1911-22 ; 1932-34 ;1964-72 i dość odległy 2050