A Ci dalej swoje.

Już kilka dobrych dni po wyborach a te łebki z PO dalej swoje. Teraz zbiera im się na tworzenie a właściwie zmienianie kolorów, nazwy , logo, czyli wszystkiego aby nikt nie mógł ich połączyć z PO. Tylko czy naród Polski jest tak debilny że da się na to zwieść?

Niestety ale dopóki te bałwany z koalicji milicji obywatelskiej będą miały pogłos to nasi inwestorzy na akcjach nie zarobią. Oczywiście takie wyskoki jak ostatni będą w grze ale czy oni zdążą wyjść w odpowiednim momencie (pod warunkiem ze weszli)? A co jak nagle ich kredytowy dobytek zamieni się w stratę? Jeszcze nigdy przez dziesięciolecia nie było tak aby drobne rybki spiły śmietankę. Niby dlaczego teraz miałoby być inaczej?

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

27
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
22 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
WojtekPrzekręty i SzachrajstwaDariusz BartłomiejczakandyBehavior.m Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

A to przypadkiem nie PIS rządzi w Polsce od kilku lat? Jak w tym czasie wygląda nasza giełda na tle innych rynków? Proszę sobie odpowiedzieć.

Filip
Gość
Filip

Potrzebny jest jet tylko tzw. trigger – wyzwalacz, by lawina spadła. Przypomnę, że marcowe spadki były ok. 1,5 mc po tym jak koronawirus już na dobre grasował we Włoszech.
Według mnie teraz też ten wyzwalacz już jest tylko jest ignorowany. Ja stawiam na kwestię Tajwan-Chiny i reakcję USA na to co tam się będzie dziać.

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
Panie Darku nie oglądam TV i nie mam stresu związanego z polityką ….więc polecam takie rozwiązanie 🙂
Co do drugiej części to nie mogę się zgodzić bo takiej pompy jak w tym roku na naszym rynku to ja dawno nie widziałem na naszym rynku.
Oczywiście są sektory które dostały po dupce takie jak bankowy i paliwowy ale to się stało na cały świecie comment image

Ja wiem że jak się patrzy na niektóre spółki to się przykro robi i zdaje sobie sprawę że na takiej panice mało kto wchodził ale to chyba nie jest wina opozycji 🙂

pozdrawiam i życzę spokojnego weekendu

Marcin
Gość
Marcin

Przecież za PO mieliśmy wzrosty na giełdzie. Od 2009 do 2016 ! Gospodarka też rosła 4-6 proc.
Za PiSu od 2016 mamy najgorsza giełdę na świecie nie licząc Wenezueli.
To są fakty Gospodarzu.
Poglądy polityczne można mieć różne ale fakty to fakty.

Tom'as
Gość
Tom'as

ale żeś trafił z tą Wenezuelą ….takich wzrostów to nie ma nawet na Nasdaq 100 jak u nich 🙂
tu masz index notowany w Caracas comment image

i jak sobie przypominam to byli tacy politycy co nas porównywali z gospodarkami „bananowymi”

Behavior.m
Gość
Behavior.m

Gorszy sort jest zły nikt nie może myśleć inaczej niż wielbić wodzowska partie jak dobrze ze wszyscy tak nie mysla