Po wczorajszej sesji trudno dostrzec jakieś zmiany w stosunku do weekendowej zatem odpuszczam poranny komentarz. Zwrócę tylko uwagę na układ małej RGR na naszych FW z linią szyi na poziomie 1780 i szczytem głowy na 1804. Co wybijemy ?
Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.
zanosi się na wybicie poziomu nr2
no i wybili 1804
ciekawe poziomy 1838; 1851; jeśli wybiją 1852, to 1884-86, pierwsze s od 1835 sl -mentalny
S 1828, SL 1858, TP 1550
no nic sam ze sobą nie będę pisał. Znamienna jest cisza na blogu, wszyscy na S?
No i to jest właśnie trudno zrozumieć. 🙂
Darek, u jankesa ten nocny czerwony pin bar jednak powinien być sprawdzony nawet jeżeli mieli by iść do góry, co?
Myślałem że go prędzej sprawdzą ale chyba faktycznie co się odwlecze to nie uciecze.
na dalsze popołudnie kluczowe może być h4 na dax, zejście poniżej 12462/ 12 416 były by punktami dla misia
Loczekujące 1831-SL-1823
jeżeli nie złamiemy orgr-a to jego zasięg 1886 i taki sam zasięg ma formacja flagi , więc może być ciekawie, powodzenia
FW zgodnie z założeniem z przed kilku dni , tylko poziomy uległy niewielkim zmianom
przestawiam L oczekujące na 1825 -sl1819
zamknięte s po 1833
fdax, chyba powinien jeszcze 12588 – 12610 i mamy wyrysowaną spadkową formację harmoniczną. Z drugiej strony wybili się dzisiaj z flagi,a jej minimalny zasięg, hoho – ok. 12820
L-1826 ,SL-mentalny
Jak dla mnie, to fus500, jak i dax osiągnęli stefy spadkowych formacji. fdax 12588 stuknięte, można zaryzykować S. I zobaczymy.
moim skromnym zdaniem w L na bananie dziś już bym się nie pakował
Cześć wszystkim, widzę dużą aktywność na blogu co bardzo cieszy 🙂
Śledzę jedynie z doskoku i będę tu częściej zaglądać
Brawo dla gospodarza za kawał dobrej roboty 🙂
wróciłem do kompa -niestety SL-/-6p/
Ależ idealnie dax puknął, w punkt i odwrót.
17-06-2020 https://iv.pl/image/GtSeZkn , 23-06-2020 https://iv.pl/image/GtSed5o
Jak jeszcze postawiłeś na to kasę to super.
Darek nie postawiłem ( jakiś czas temu pisałem że po dłuższej przerwie od giełdy gram tylko Daxa czasami ropę ) mój wpis miał na celu zwrócenie uwagi na kierunek obecnego ruchu i poziomów do których powinien dojść podałem konkretne poziomy , bez gdybania i znaków ? , wynikało to z wpisów większości i szukania S które nie miało żadnego uzasadnienia. Widzę jednak że jak zwykle dostaję jakiś uszczypliwy komentarz z Twojej strony nie wiem zupełnie dlaczego jedynie mogę się domyślać i wyciągnąć wnioski że po prostu masz jakieś kompleksy i uważasz że tylko Ty masz tu monopol na trafne wpisy… Czytaj więcej »
Max widzisz to jest tak samo jak z giełdą , zakładasz że chciałem Tobie dopieprzyć. Wcale tak nie jest chciałem tylko podkreślić że jeśli jeszcze za dobrą analiza postawiłeś pieniądze to jest pełen sukces. Co do mojego doświadczenia, trafności analiz. Oczywiście że największe „sukcesy” osiągam w dłuższych analizach bo to jest coś czego mało kto potrafi a jest to bardzo proste, i dlatego ze ja osobiście tylko w większych przedziałach czasowych inwestuje w akcje. Co do krótkich interwałów to tu w ujęciu intra 1h mam wiele pomyłek w zupełnie krótkich ruchach bo w swingach już bym się z tym nie… Czytaj więcej »
no nie MAXale pojechałeś ,masz chyba bardzo zły dzień-Darka nie trzeba bronić to co robi broni się samo i po co te złośliwości
Jerzy , no comment