Analiza weekendowa 11-15.06.2020.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Pamiętajmy, to co działo się w tym tygodniu a zwłaszcza podczas 2-3 ostatnich sesji trzeba brać z dużą ostrożnością ponieważ był to tydzień w którym wygasały czerwcowe serie kontraktów na indeksy.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

22
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ŁiktorAnnaRobertjerzyDariusz Bartłomiejczak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andy
Gość
andy

cosik z Merrimana,,To jest środek kolejnego geokosmicznego potopu. Będzie ich kilka w 2020 roku. W przeciwieństwie do roku 2019, kiedy nie odnotowano żadnych spadków przekraczających 7,5% w Dow Jones Industrial Average (DJIA), w tym roku odnotowano już sześć (6) spadków przekraczających 8%, w tym katastrofę z 12 lutego -20 do najniższego z 23 marca, kiedy DJIA straciła ponad 38% swojej wartości, najbardziej gwałtowny spadek od 11 lat. A ten rok to dopiero połowa. Kolejny spadek o 10% mógł powstać w poniedziałek, 15 czerwca, jeśli nie będzie jeszcze w toku.

andy
Gość
andy

c.d.,,Podsumowując: może to być doskonały czas na krótkoterminowe, agresywne zyski handlowe. Ale może to być również niebezpieczny czas, jeśli jesteś po złej stronie rynku. A wraz z Mercury, oszustem wstecznym, bądźcie czujni, czekając na mnóstwo fałszywych sygnałów. Ponieważ Merkury i Neptuna zmieniają się w retrogradę, a Wenus zmieniają się w bezpośrednie, nie możemy wykluczyć, że dobry tydzień z dobrymi wiadomościami będzie się wzajemnie znosił, a wojna między bykami i niedźwiedziami. Spodziewaj się nieoczekiwanych i spodziewaj się fałszywych sygnałów na wykresach. Retrada Neptuna tak nie jest. To może być bardzo zabawny czas, jeśli nie masz nic przeciwko liderom politycznym, którzy denerwują… Czytaj więcej »

andy
Gość
andy

Darek prośba , czy zamiast koloru żółtego możesz używać bardziej czytelnego koloru ?

Anna
Gość
Anna

@Marcin
„Pani Anno,
jak Pani wyszły te poziomy 16.50 – 17.00 ?”

to już taki mocno misiowy scenariusz. mniej misiowy i może nawet bardziej realny to 18.30-18.50. Wszystko zależy od tego jak rozpoznamy kształtującą sie formację od 13 marca 2020.
Ja uważam,że wyjście z niej będzie dołem. Pasuje mi też to dopełnienia całości ruchu od stycznia 2018.

Łiktor
Gość
Łiktor

Taka sytuacja na Nasdaq 100 mamy jedno śliczne objecie hossy na tyg. , a teraz malują nam drugie na dziennym . Jezeli by do tego doszlo nalezy się spodziewać zwiększenia dynamiki i to już na początku tego tygodnia .

jerzy
Gość
jerzy

S oczekujące na 1795 -sl 1801

jerzy
Gość
jerzy

S weszło TP-1786

jerzy
Gość
jerzy

GODZ.13.24–sl-przesunięty na 1794

jerzy
Gość
jerzy

TP-1786-/+9p/–transakcja na wybicie klina na m5

Robert
Gość
Robert

na SP500 mocna ostatnia h1, częściowo potwierdzona przez H4 (częściowo albowiem co prawda jest pinbar ale w kolorze czerwonym)

Anna
Gość
Anna

Mogą indeksy polecieć, poziomy Cherry’ego przynajmniej, ze wskazaniem na 1500

Łiktor
Gość
Łiktor

S Po 10110

Łiktor
Gość
Łiktor

Sl krótko 10125 i nie zostanę na noc z pozycją Jasło zostaną przy tych poziomach .

Łiktor
Gość
Łiktor

Ponowione S po 10114

Łiktor
Gość
Łiktor

Sl 10122

Łiktor
Gość
Łiktor

Wyleciało na Sl , ale i tak bym zamknął na noc , bo przy takim lekarze luka byłaby jak gwóźdź w serce.

Łiktor
Gość
Łiktor

S Po 10150 Sl 10168