Analiza …. .

Wczorajsza sesja nie wniosła nic nowego na wykresach dziennych a jedynie coś można byłoby napisać o mniejszych układach na intra. Jednak odpuszczę sobie dzisiaj to a ostatnie dni pokazują że w trakcie sesji trochę dzieje się na forum i to właśnie w ujęciu intra więc jakoś damy radę. Zbiorę siły na weekendową 🙂

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

32
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
20 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
cherryandyRafałDariusz BartłomiejczakGrzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
coin
Gość
coin

to może ja zacznę,
bierzecie pod uwagę scenariusz, że zanim wypełnimy zasięgi down, najpierw wrócimy nad 735, np w ramach ORGRa który potencjalnie rysuje się na najmniejszych interwałach ?
godzina 9.20

Domino
Gość
Domino

Oczywiście, że tak. Ewidentnie rynek jest mocny, ja jestem na małym L od 1707, SL 1697, a chciałbym oddać na 1732 – 1737. Tak ustawiam TP, powinni tam dojść, gdyż przy tak silnych spadkach Daxa, nasi nieźle się trzymają.

andy
Gość
andy

ale gruby buja nami w tr, abcd czas na e i powinniśmy podążać sladem usiaków

andy
Gość
andy

jestem na małym s-1717

Roland
Gość
Roland

Wygląda jakby skończyła się fala B korekcyjna i wracamy przetestować dołki z marca.

Domino
Gość
Domino

Zakupiłem małe ilości banków: PKO BP po średniej 21,75, Tp ustawiam na 23,30 i PEO po 51,18 ( tu miałem farta, wklepałem cenę po ok. 51,40 aż nagle zjechali niżej i wpadło mi prawie na samym dzisiejszym dnie). Tp. ustawiam na 54,30.

Robert
Gość
Robert

to by przeczyło, że drobni są na shortach w USA

https://stooq.pl/mol/?id=12128

andy
Gość
andy

do Maxa wczoraj napisałeś ,, fibio prawie nie używam ,,co stosujesz w zamian?

Robert
Gość
Robert

Andy, nic takiego nie pisałem.

andy
Gość
andy

Robert nie doczytałeś, to było pytanie do Maksa, faktycznie trochę niefortunnie je zapisałem . sorry

Domino
Gość
Domino

Idą nadal w górę, ja póki co nie widzę żadnych sygnałów spadkowych, chyba powinniśmy dzisiaj dociągnąć do poziomów powyżej 1730. Dax i SP 500 też odbijają.
Cherry jak prosiłeś – przypominam o szkicu dla nas: w górę 200 pkt. i w dół pod 1000. Dziękuję i pozdrawiam.

andy
Gość
andy

na 1624 ustawiona odwrotka, , tr mają to do siebie że kierunek wybicia jest 50/50

cherry
Gość
cherry

Witam, Domino przy tak silnych wzrostach na zachodzie nasi stali w miejscu, wtedy nasz rynek był jaki? Teraz kiedy z maksów zachód daje korektę my stoimy prawie w miejscu, nie reagują bo nie są jeszcze ustawieni na wskazane fibo impulsu w górę czyli 1660. Przyjdzie czas to się usuną, niebawem zaczną. Grzegorz dokończę wpis o sp, Wczoraj dokładniej pomierzyłem i fala b jest już za nami, jak pisałem poszedł wzrost za wysoko, czyli koniec b i jesteśmy w fali CwB Komentuje to tylko w ten sposób, że pilnujmy na tym rynku impulsu jako fali składowej C, mamy strukturę 5-3- i… Czytaj więcej »

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Dzieki cherry za podpowiedz

cherry
Gość
cherry

Domino pilnuj mnie, tylko ja to mogę zrobić w weekend, FW nad 2000, tak miało być, ewentualnie FW pod 1000. Pozdrawiam

Acha i moje hasło – miśki do wioseł, włączamy kamerę czy falstart:)

andy
Gość
andy

i tak gruby będzie się bujał do czasu wystąpienia panów T. i P. ,ustawić dwie pozycje oczekujące góra i dół i czekać na zarobek

Domino
Gość
Domino

Jeszcze jakbyś mógł Cherry wypowiedzieć się nt. PKOBP i Pekao po tym ostatnim wyskoku na bardzo duzych obrotach to będę wdzięczny. No bo ja nadal twierdzę, że akumulują nasze główne banki, dlatego narazie zakupiłem małe pakiety, ale może się mylę.

cherry
Gość
cherry

Na fw już nie dotykamy 1718. Mamy za to profity dla S lub wejście w L. Podaję poziomy 1694 na początek, powinni dać dzisiaj, następnie 1686-82 i docelowo 1675. Jak misiek da wskazany poziom do końca sesji, to da dużo informacji.

Udanych

Domino
Gość
Domino

To już nie dzisiaj Cherry, poziom 1700 obroniony co sugeruje, że SP500 zamknie się dzisiaj wysoko, około 3030 – 3050.

cherry
Gość
cherry

Poprawione SP, teraz spróbujmy popilnować tego założenia.

comment image

cherry
Gość
cherry

Tak jak pisze Darek, ja odpaliłem w domu komputer i wskaźnik potwierdzał moje założenie, stąd wpis danych ze wskaźnika, sygnał został złamany więc przepraszam za złe szacowanie ruchu.

Czekamy na fix, ciekaw jestem czy pokażą 1708.

Do poniedziałku.

cherry
Gość
cherry

Domino jeszcze do Ciebie pytanie, skąd ten nawyk i wpływ naszego „skromnego rynku” na SP. Piszesz że obrona u nas 1700 to ruch na SP na 3050.?

Pozwól że ja napiszę tak, dzisiaj SP okolice 2970 do testu, a jak się wyrobią to może Twoje wskazanie?

Teraz już dziękuje za tydzień gry.

Domino
Gość
Domino

Widząc heroiczną obronę dzisiaj poziomu 1700 u nas i zamknięcie na maksach śmiem twierdzić, że SP 500 będzie po godzinie 17:00 ciągnięty za uszy aby też wysoko zamknąć tydzień i miesiąc. Bo po co tak nagle zaczęli u nas wyciągać i jeszcze 1 mld obrotu na fixingu, to dla mnie mocne wskazanie na wzrosty jednak. No chyba, że zechcieli wyrzucić S-ki z rynku. Jak dla mnie to SP 500 może i mocno polecieć – wtedy bym dokupił drugą L-kę na FW najlepiej w okolicy 1680. A jak wzrośnie mocno to w poniedziałek oddam 1 L powyżej 1730. Także jakikolwiek scenariusz… Czytaj więcej »

coin
Gość
coin

a ja się dałem wyleszczyć dzisiaj, w pierwszym komentarzu podałem co mi chodzi po głowie/ jak się okazało prawidłowo/, ale Ski …trzymałem do końca.
Tym razem konsekwencja nie zapłaciła…

andy
Gość
andy

dzisiejsza sesja to radocha dla skalpujących , miłego wypoczynku.

Domino
Gość
Domino

Jankesi zrobili to samo co u nas. W ostatniej godzinie szybka i mocna pompa w górę i zamek prawie na maksach. Ależ oni są przewidywalni. To chyba mamy mocne sygnały kupna.

Rafał
Gość
Rafał

Brawo, Domino.

andy
Gość
andy

cosik z Merrimana,,Punkt środkowy wstecznej Wenus ma miejsce w tym tygodniu, 3-4 czerwca. To często stanowi punkt zwrotny na rynkach finansowych, szczególnie tych, które nie zmieniły się w czasie wstecznego (13 maja). Tydzień wymaga jeszcze większej uwagi, ponieważ wsteczna Wenus (w Bliźniętach) zaatakuje Marsa (w Rybach) 2 czerwca, a tydzień zakończy się zaćmieniem Księżyca w Strzelcu. Cała ta Wenus i wszystkie zmienne aktywności znaków (Bliźnięta, Strzelec i Ryby) zwiastują dziki tydzień potencjalnych nieporozumień i przesadnych reakcji między stronami, które mają trudności z widzeniem tego, czego chcą inni lub dlaczego zachowują się tak, jakimi są. ,,

cherry
Gość
cherry

WIG20 nad 2000

comment image

WIG20 pod 1000

comment image