Analiza weekendowa 02-06.03.2020.

Zapraszam do obejrzenia 399 odcinka „weekendowej. Dzisiaj z powodów technicznych bez rynku walutowego ale w części dotyczącej spółek jeden rodzynek walutowy się znajdzie.

Spółki z indeksu WIG 20

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

55
Dodaj komentarz

avatar
13 Comment threads
42 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
LingwistacherryJulianJuliancherry Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rubik
Gość
rubik

nie wiem co się wydarzy do rana, ale obecnie dax jest już pod 11300
https://www.bankfotek.pl/view/2147850

rubik
Gość
rubik

no to szykują marmoladę z byczka już na otwarciu

rubik
Gość
rubik

-9,5% to chyba ostatni raz w 2008 widziałem… To sie robi irracjonalne powoli

Konrad
Gość
Konrad

Przy otwarciu na poziomie -5% będziemy na dołkach z 2016 roku. Aż nie chce się wierzyć, abyśmy nie mili ich pogłębić. A może jednak się tam wybronią? Raczej nie otworzymy się o 8:45… to będzie sądny dzień.

krzysztof
Gość
krzysztof

WIG 20 to indeks rządu PiS głownie WYNGLA i frankowych banków , bo patrząc na cdred to 2016 rok to jeszcze lata swietlne dla tej spółki

do wygasania serii nie popuszczą , Rafał Zaorski podobno na fejsbuku dał wpis że go zaorali do zera po weekendzie

Łiktor
Gość
Łiktor

A Łiktor ma się dobrze i i już podwoil depozyt , chociaż już bez S. Dziś poszła pierwsze tura PKN Orlen lewar 1:1 I już nie oddam za żadne pieniądze . Będzie niżej to dokupie delikatnie . Ja cały czas widzę jeszcze przestrzeń do spadków, ale pamiętajcie co kiedyś pisałem przez następną dekadę czeka nas wielka pompa na rynkach rozwijających się i surowcach .Tylko nie szarzujcie już z lewarek.

Łiktor
Gość
Łiktor

Dla waszej informacji tylko podam, że było dość ciężko kupić na dołku i dwa razy przesuwalem zlecenie. To też często o czymś świadczy.

krzysztof
Gość
krzysztof

ta a ja jestem po weekendzie bogatszy niż Buffet , nie dziwi cię że jak ktoś podaje pozycje to zawsze dostanie wpierpapier i SL pewny ale jak nie poda to po fakcie milioner po weekendzie

Łiktor
Gość
Łiktor

Człowieku wszystko jest czarne na białym, a jakby gospodarz sobie nie kupił w weekendowych to wszyscy by skorzystali A tak Pan Krzyś chodzi i szlocha razem z totalniakami. L na Dax dzisiaj też wziąłem z Sl pod świecą i to niżej niż Chery pisał. Jak zarobi porządnie to wkleje zdjęcie, żeby raz na zawsze zamknąć zawistne gęby. A zlecenie na Cash Flash z ważności 24H.

krzysztof
Gość
krzysztof

VIX 51 pkt u mnie na wykresie nigdy tyle nie było ,

rubik
Gość
rubik

to, że jest wysoko, nie znczy, że nie może być wyżej 😉
niemniej jednak dzisiaj przy -8% wywaliłem wszystkie eS i obecnie na eL jade ale nie wiem na jak długo, strach zagościł na rynkach na dobre

krzysztof
Gość
krzysztof

vix i obligacje pokazują jakby miał być to koniec na razie , akurat na wygasnie serii , S&P jeszcze nie doszedł do 200 tygodniowej i zakresu ostatniej korkety , po takich lukach granie S to raczej dla nikogo od rana

Konrad
Gość
Konrad

Jasne, że przy takich spadkach z rana potencjał na kolejne kilkadziesiąt pkt. jest raczej ograniczony, ale moje L nie weszło. Przynajmniej jeszcze nie. Na OB 50 pkt. zawrócili i zobaczymy co teraz. S też nie wlazło (takie moje szczęście), ale czekam. Faktem jest, że mamy nowe dołki intra na przestrzeni 3 lat i tylko…gospodarz milczy jak zaklęty. A tyle się dzieje 😉

Nowy
Gość
Nowy

Panie Darku, a jeżeli ktoś jeszcze trzyma S na fw, to na jakie poziomy może liczyć. Rozumiem rejony 1650-70,ale nie chcę się jeszcze pozbywać, a nie mam zielonego pojęcia jak nisko ewentualnie mogą zejść.

Łiktor
Gość
Łiktor

Ustawiam zlecenie kupna tylko na dziś dla Dax 9350 bez Sl pozycja dostosowana do ryzyka i z 8,5% niżej niż obecnie dla sp500 . Tak , tak śmieszki .

Łiktor
Gość
Łiktor

Z algorytmu jasno wynika ,że może dojść do flash cash i może go tylko powstrzymać zawieszenie sesji, albo skasowane interwencja banków centralnych . Bardzo silny ruch w obu kierunkach możliwy jak nigdy . Narazie walcze z moim brokeram, bo dziad nie chce przyjąć moich zleceń.

cherry
Gość
cherry

Witam, dzisiaj zagrałem L na dax, na 10670. Uważam, że zakończyła się korekta dzienna, znaczenie ab i fala c jako klin (korekta ruchu 10428-10994). Zagranie dla odważnych, widzimy co się dzieje, zagranie jest dt także TP szukam nad 11000. Grając z trendem do obserwacji pod S poziomy: 10870, 10940, 11020 i 11190..
Udanych zagrań.

Handel na godz. 13.40, dax – 10660

Zalecam obserwację i raczej szukanie sell na podanych poziomach, nie zdążę wpisać kiedy zamykam, dla mnie wyjście nad górną bandę klina powinno coś podpowiedzieć – 10730 na obrotach.

Pzdr

krzysztof
Gość
krzysztof

Dax jak padnie 10300 to mamy podwójny szczyt i 7000 , czytam ,że koronawirus skonczy sie w czerwcu także będzie zapaśc w gospodarkach z tego co pokazują dane , PKB Japonii dzisiaj podali -7,1% , coraz więcej lini lotniczych , autobusowych i imprez jest odwoływanych , tego banki centralne nie zadrukują , dużo firm będzie miało ogromne problemy , siedzenia na takim zmiennym rynku to nie dla mnie , możecie sobie pisać po fakcie ile to milionów zarabiacie ale ja sobie postoję z boku niech się uspokoi bo tutaj już nie ma żadnych reguł chyba że ktoś pyka microlotami to… Czytaj więcej »

krzysztof
Gość
krzysztof

Odnośnie VIXa to powiem tylko , że na pewno spadki nie skończą się od razu bo on jest na rekordach w historii to nigdy tak nie działało , raczej dalsze spadki rynków

cherry
Gość
cherry

W nawiązaniu do wpisu o dax M5, na szkicu to czego oczekuję, udanych zagrań, dodałem prognozę ruchu.
Jestem do końca sesji, odpowiem na pytania

https://bankfotek.pl/view/2147866

Pzdr

Łiktor
Gość
Łiktor

L 10424 Sl 10350 Dax

Łiktor
Gość
Łiktor

Ustawiam zlecenie zamknięcia połowy pozycji po 10550 Sl zostaje na tej samej pozycji .

Łiktor
Gość
Łiktor

zamknięcie od ręki 10434

krzysztof
Gość
krzysztof

Morgan Stanley oczekuje teraz, że Fed obniży ponownie stopy procentowe o kolejne 50 punktów na następnym posiedzeniu w marcu, sprowadzając je do poziomu 0.50-0.75%. Bank uważa również, że po obniżce stóp przez Fed w marcu nastąpi kolejna, tym razem o 25 punktów, w kwietniu zmniejszając docelowy poziom do wartości 0.25-0.50%.