No coś innego raz na jakiś czas.

Na pewno nie jest to od dzisiaj. Osobiście zaglądam tam kilka razy dziennie. Jednak dopiero dzisiaj odkryłem to.

Mam na myśli coś co w żaden sposób nie jest związane z giełdą a raczej chyba z polityką. Mianowicie chodzi o niemiecki portal Onet.

Dawno , dawno temu pod każdym artykułem na tym portalu można było napisać komentarz. Jednak jakiś rok może nieco więcej, temu taka możliwość zniknęła. Dzisiaj odkryłem, choć może to właśnie już od tamtego czasu było, że komentarz można dodać ale tylko do wszystkiego co nie wiąże się z głównymi tematami. Innymi słowy dziennikarze tego portalu mogą napisać wszystko choć w dużej mierze większość to niemieckie kłamstwa, a Ty jako osoba czytająca nie możesz wyrazić swojej opinii. Oczywiście możesz napisać do nich list który nigdy nie zostanie opublikowany i nikt o nim się nie dowie. To jest właśnie ta ich demokracja. Ja mogę a Ty nie!

No cóż , tak naprawdę to co to jest w stosunku do samozwańczej anarchii kasty? Pikuś!!!

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o