Analiza weekendowa 06-10.01.2019.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj po przerwie wraca już również część dotycząca rynku walutowego a w niej 6 par w tym „nasze”.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Dariusz BartłomiejczakBartekKrzysztof Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Z DAX em to jest ciekawie bo było 3 w dół a teraz też bym widział ze jest na razie tylko 3 w górę na podwójny szczyt i jakby wybili i zrobili szybki odwrót to może być potem 5 w dół jako podwojny szczyt ale to wrózenie weekendowe przeze mnie

Bartek
Gość
Bartek

Panie Darku, Czy mógłby Pan zerknąć na wykres rynków wschodzących? Jak tam wygląda obecna sytuacja? Chyba coraz bardziej „odlatuje” naszym indeksom.