W trakcie sesji 03.12.2019

Wczorajszy dzień był bardzo dobry , jak będzie dzisiaj?

Pierwsza transakcja na DAX pozycja L zgodna z setupem:

No i pierwsze 18 pkt na DAX w kilka chwil wyjęte.

Wejście w DAX na S i zobaczymy bo tu bez TP;

Niestety tylko 3 pkt

I to jest piękno scalpingu bardzo szybkie 25 pkt na L i „jeszcze szybsze” 45 pkt na S . Niestety takie zajęcie nie dało mi czasu na zrzuty zatem teraz tylko naniesione transakcje. To są już jak dla mnie , „3 dniówki” więc dzisiaj nic więcej nie robię (no chyba że w sesji popołudniowej skusi mnie coś 😉 )

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KristofLingwistaŁiktorDariusz BartłomiejczakKrzysztof Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Darek jakas godzinę temu wstawiasz wpis ,że max Dax do 13050 i tam szukać S a sam grasz na tym poziomie L , o co tu chodzi ?

Łiktor
Gość
Łiktor

Tak poczytałem sobie wczorajsze wpisy i pomyślałem : już eksperci giełdowe powychodzili nor.

Lingwista
Gość
Lingwista

Z dej trejderstwa i związanych z tym figur geometrycznych wyleczyłem się już b. dawno temu. Teraz wiem tylko jedno. Nie po to 26 list. lepsze towarzystwo wywaliło akcji z 2 mlrd.,żeby teraz je odkupywać na spadku w szemrany ząbek czesanym (cyt. za Wiechem). Poczekają aż wuj Sam też runie, co mu się od dawna należy i wtedy przy ogólnoświatowym wyprzedaniu zacznie się z naszym udziałem jakaś tam sensowna korekta, a teraz to cykanie leszcza.

Kristof
Gość
Kristof

Witam, jakiej wielkosci kostki w Renko Pan używa? Czy na kazdym TF gra Pan za pomocą tej metody czy tylko na minutowym?

Łiktor
Gość
Łiktor

I Nas100 już wbił się do kanału . teraz korekta pod górną bandę i możemy iść po falę 4 do 7750 . zanegowaniem tego scenariusza byłoby wyjście nad górną bandę i dopiero wtedy zamknę S . Wczoraj był mój pierwszy dzień w pracy więc nie miałem jak zzareagować na to co sie dzieje na Dax . Sytuacja była nadwyraz klarowna jak się zerkało na Nasdq i ogromne problemy z wymazaniem obięcia bessy . trzeba było być naprawdę zafixowanym na jednym indxie by tego nie zauważyć .