Swing Trading- prostota i skuteczność cz.1

Przez 3 najbliższe dni będę wstawiał krótkie (ok. 25 min) nagrania szkoleniowe z Swing Tradingu. Dzisiaj podstawowe informacje aby wiedzieć co to jest i jak to ogólnie wygląda oraz działa. Myślę , że nawet tylko te materiały będą bardzo przydatne dla tych , którzy chcą zarabiać a nie stać w miejscu czy nawet tracić. Zapraszam do obejrzenia.

Czy Ty korzystasz z Swing Tradingu? Jakie metody wykorzystujesz? Jesteś zadowolony z wyników? Zapraszam do pozostawiania komentarzy w tej tematyce.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o