Analiza weekendowa 17-21.06.2019.

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Dzisiaj w pierwszej części dotyczącej indeksów nieco szersze spostrzeżenia i wnioski. Ciekawe sprawy na które moim zdaniem każdy kto chce zarabiać na giełdzie powinien spojrzeć i mocno wziąć pod uwagę. Również „rynek walutowy” ma w sobie coś co zainteresuje wszystkich , którzy marzą o wejściu w trendy rzędu 1000 i więcej pips.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
maxDariusz BartłomiejczakPaweł Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

Nie obawia się Pan że kluczem może być geopolityka – USA kontra Iran ? Rynki są upolitycznione jak nigdy.

max
Gość
max

Dobry Wieczór , Darek może jakaś analiza złota , jakiś czas temu mocno sugerowałeś poziom 11000 , Tom’as to o ile dobrze pamiętam nawet 900 , jestem bardzo ciekawy jak teraz widzicie wykres i poziomy