Analiza weekendowa 20-24.05.2019.

Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka „weekendowej”. Sytuacja wbrew pozorom robi się coraz ciekawsza. Wykresy nasuwają wiele pytań na które postaram się znaleźć odpowiedzi a może coś zasugerować. Zatem nie trać czasu i przejdź do oglądania.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20.

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

15
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
11 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Tom'asDariusz BartłomiejczakFilipandyLeh Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariuszwwl
Gość
Mariuszwwl

Witam Panie Darku,
dziękuje za weekendowa. Zastanawiałem się dlaczego jest taka cisza na forum…
czyżby Pana oponenci poddali się i przestali z Panem polemizować?
czy może po prostu inwestorzy od dłuższego czasu raczej tracą i nie w głowie im udzielanie się na forum.
Pozdrawiam i życzę sukcesów

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
Jeżeli chodzi o funta to powstała duża konsola i możliwość testowania przynajmniej górnej bandy-pod to gram ( dopóki nie wybiją dołków) …. wrzucę ciekawy wykres ponieważ tylko w Xtb występuje luka bessy na W1 która stała się wsparciem dla konsolidacji
https://www.bankfotek.pl/view/2137821
oczywiście formacji cenowej chyba nie muszę opisywać 🙂
pozdro

Leh
Gość
Leh

Zwiększona podaż na GPW to efekt zmniejszenia naszego udziału w MSCI, jak ta zabawa się skończy trzeba będzie być ostrożny z większa ilością S. PS. Na PEO nastapiła umówiona wymiana pakietowa, stad ten obrót, sam zamknałem S na PEO i zwiększyłem ilośc akcji, w lipcu dywidenda

Filip
Gość
Filip

Panie Darku, mam taką ogólna prośbę odnośnie sposobu pokazywania fal- proszę wolniej ruszać myszką bo ciężko mi się połapać co dokładnie Pan pokazuje.
Dziękuję.