Analiza ….

Niestety z powodu dolegliwości „grypowych” nie czuję się na siłach do pisania analizy. Mam nadzieję , że szybko sobie z tym poradzę i przerwa nie będzie kontynuowana. Dzisiaj naprawdę nie dam rady.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

9
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Tom'asandyDariusz BartłomiejczakkondiMurgrabia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ps
Gość
ps

W takim razie dużo zdrowia w oczekiwaniu na kolejne komentarze.

Murgrabia
Gość
Murgrabia

USD/PLN godzinowy IMO
https://bankfotek.pl/view/2130801

Tom'as
Gość
Tom'as

Witam.
Na h1 mamy zmianę trendu :
https://www.bankfotek.pl/view/2130802
jeśli mogę spytać to co to jest to IMO?
pozdro

kondi
Gość
kondi

W takim razie naleweczka jakaś. Mnie w tym roku pomagają na zmianę aroniówka, czarny bez, propolis. Nie ma na nie siły!!
Polecam wszystkim.

andy
Gość
andy

Tomas- w tłumczeniu z angielskiego ,,w mojej opinii,,

Tom'as
Gość
Tom'as

aha….. ale to jest coś dziwny ten rysunek albo zła interpretacja bo ja bym to widział tak jeśli chodzi o godzinowy interwał
https://www.bankfotek.pl/view/2130805
czyli w dołku akumulacja … wybicie górą … przetestowanie w formie reakumulacji i wybicie nowego High ….i być może kontynuacja wzrostów chyba że ktoś z wyższych TF zgasi zapędy byków 🙂

Murgrabia
Gość
Murgrabia

@Tom’as – to nie jest takie proste, że jak jest dystrybucja na danym interwale to od razu zaraz musi spadać. Tak to tylko w książkach, bajkach i na szkoleniach. 🙂 IMO rozgrywający otwiera pozycje short w pewnym przedziale cenowym i po zaspokojeniu popytu musi przejść troche wyżej jeśli chce otworzyć więcej shortów (uaktywni nowy popyt). Mówię o niskich interwałach. On po prostu musi mieć drugą stronę transakcji, a jedynym sposobem przekonania nas do otwierania longów jest utrzymywanie nas w przekonaniu, że jest trend wzrostowy, który będzie dalej trwał. Dla niego takie wyjście 100 pipsów wyżej to nic. Dla nas oczywiście… Czytaj więcej »

Tom'as
Gość
Tom'as

Ten filmik widziałem jest bardzo dobry i ciągle go sobie przypominam ale tylko ze względu na jedną kwestię „TEORIĘ TRENDU(impulsu i korekty)” …. mam taką samą jak ten gość 🙂 …. reszta dla mnie do kosza. Pokazałeś interwał h1 to pokazałem Ci jak rozpoznawać akumulacje i dystrybucje na tym interwale … przeanalizuj to sobie i zobacz co cena zrobiła. Nie chce mi się tu wrzucać całej analizy złotego i rozpisywać ale zobacz na M-ce https://www.bankfotek.pl/image/2130822 i tak od 2009 roku rozpoczął się trend wzrostowy który określa się na różne sposoby a jednym z nich jest OverBalance i tutaj na jednym… Czytaj więcej »