Problemy techniczne . ..

Niestety mam jakiś problem z danymi i nie mam jak przedstawić wykresów a to eliminuje możliwość zamieszczenia porannego komentarza. Mógłbym wklejać jakieś wykresy z stron takich jak np. Stooq ale byłyby one wybrakowane jak na moje analizy. Mam nadzieję, że do jutra wszystko wróci do normy.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Dariusz BartłomiejczakGrzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Danie Darku, czy na na edku wracamy do wariantu sprzed 2 tygodni czyli spadek a ruch omawiany w ostatniej weekendowce zostal wyczerpany na 1.1264 i z dzisiejszym przelamaniem 1,1200 mozna zakladac dalszy spadek w kierunku 1.1080 i dalej na 1,0800 ?