Analiza weekendowa 01-05.04.2019.

Zapraszam do obejrzenia nieco opóźnionej weekendowej. Najmłodszy syn wyprawił świetną 18-kę i dzisiaj były problemmem z wczesnym wstawaniem :). Jednak zadanie wykonałem w całości i do dyspozycji odddaje 3 części weekendowej.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AnnaDariusz BartłomiejczakrubikPaweł Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

Panie Darku – proszę zauważyć że w bardzo wielu miejscach na wykresie wig 20 mamy zejście dużą czarna świecą bez żadnego dolnego cienia do dna zasięgu korekty a następnie ruch powrotny w górę . Na Pana wykresie czerwone duże korekty oby dwie zakończone czarną świecą bez dolnego cienia i ruch do góry.

rubik
Gość
rubik

czy na tygodniowym wykresie na DAX to nie wyrysowała sie formacja blok/narada?

rubik
Gość
rubik

na dziennym a nie tygodniowym, sorki

Anna
Gość
Anna

Moze sie okazac malo istotne albo wcale, ale dzisiejsza swieczka ma b.duza ‚gestosc’, Jesli rusza do gory, bedzie b. mocnym wsparciem.