Analiza weekendowa 01-05.04.2019.

Zapraszam do obejrzenia nieco opóźnionej weekendowej. Najmłodszy syn wyprawił świetną 18-kę i dzisiaj były problemmem z wczesnym wstawaniem :). Jednak zadanie wykonałem w całości i do dyspozycji odddaje 3 części weekendowej.

  1. Indeksy giełdowe:

2. Spółki z indeksu WIG 20:

3. Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

5 Replies to “Analiza weekendowa 01-05.04.2019.

  1. Panie Darku – proszę zauważyć że w bardzo wielu miejscach na wykresie wig 20 mamy zejście dużą czarna świecą bez żadnego dolnego cienia do dna zasięgu korekty a następnie ruch powrotny w górę . Na Pana wykresie czerwone duże korekty oby dwie zakończone czarną świecą bez dolnego cienia i ruch do góry.

    1. Blok raczej nie ale narada jak najbardziej i dlatego tu może nastapić korekta (no albo zmiana trendu), narada często wystepuje na końcu impulsu w fali 3. Zobaczymy.

  2. Moze sie okazac malo istotne albo wcale, ale dzisiejsza swieczka ma b.duza ‚gestosc’, Jesli rusza do gory, bedzie b. mocnym wsparciem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *