Analiza …

Poniedziałek , jak to najczęściej ma miejsce, nie był dniem, który w jakiś choć trochę widoczny sposób wpłynął na sytuację techniczną indeksów WIG 20 i DAX. Niewielkie realizacje zysków w postaci małych czarnych szpulek dają wskazania na dalszą możliwość wzrostu co powinno być dostrzegalne po wybiciu maksimów z ostatnich dwóch sesji. Zatem nie ma sensu na siłę pisać komentarza bo w dalszym ciągu jest tak jak w weekendowej.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

2 Replies to “Analiza …

  1. UWAGA DAX MOCNY SPADEK PRZED NAMI
    Patrząc na wolumen ,nie wspomnę o reszcie ,to …. mówią na to obsługiwanie kupujących.

  2. @Gospodarzu a Ty szkoda że nie piszesz o tym, jak wcześniej w styczniu ja pisałem o dystrybucji a Ty i Tom’as o wzrostach (plus sławny „podekscytowany” wykres Tom’as-a) a ta para spadła wtedy o 0.09 tylko w 5 dni (nawet lepszy performance hehe). Tylko po co nam te wyliczanki? Takich wzrostów i spadków może być jeszcze wiele, zanim nastąpi główny ruch i jeśli będziesz potrafił je wykorzystać to super.

    Co do interwałów to masz abslutną racje, pełna zgoda, tylko że ja nic nie chce „przekreślać”. Odniosłem się tylko do Twoich „dobrych wskazań” z ubiegłego tygodnia (a powtarzam, że dotyczyły one interwału tygodniowego i dziennego) tylko dlatego, że wyśmiałeś wtedy moje i że swoje znowu zmieniłeś (a ciągłe zmienianie wskazań na kierunek wybicia z tej konsolidacji na podstawie tylko ostatniej świecy jest IMO mało poważne i świadczy o tym, że nie ma się zielonego pojęcia co dzieje się na tym wykresie). I nic więcej. Nie chcesz się do tego odnieść, zamiatasz pod dywan i robisz dokładnie to samo co Tom’as czyli zmieniasz temat i ok. Więc masz racje, kończmy już ten temat bo tutaj też nic nie wskóramy.
    A teraz dobra wiadomość – przerywam i obiecuje, że następny komentarz napisze dopiero jak cena będzie na 4.30 lub 3.30 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *