Analiza weekendowa 11-15.03.2019

Zapraszam do obejrzenia 3 części weekendowej. Niestety nie znam przyczyn dlaczego nie mogłem zamieścić jej tak jak zwykle i dlatego w każdej części podaje link do materiału znajdującego się na You Tube. 

  1. Indeksy giełdowe:

Link do analizy

2. Spółki z indeksu WIG 20:

Link do analizy.

3. Rynek walutowy:

Link do analizy.

 

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
bibi34........Dariusz BartłomiejczakMurgrabia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bibi34........
Gość
bibi34........

Ten ci się podoba, bo poprzedni miał podkulone skrzydełko……

Murgrabia
Gość
Murgrabia

@Gospodarzu – poniżej cytaty z Twojej poprzedniej analizy weekendowej walut: EUR/USD: pod względem harmonicznym trend spadkowy będzie zachowany, docelowo powinniśmy w dłuższej przestrzeni czasowej spaść do rejonów 1.08 a nawet 1.05, ewentualna korekta nie powinna wybić ostatnich szczytów na 1.15, pytanie tylko czy teraz nastąpi od razu dynamiczny spadek czy raczej jeszcze jedna piąta fala spadkowa na 1.1130-1.1150 i jakaś korekta tego spadku. FUSD: tak najbardziej to będzie podążało do strefy 100.5, a pierwszy opór to 98.5, w cenach zamknięcia i maksymalnych wybiliśmy te rejony szczytu, to jest bardzo ważne, a to oznacza, że jesteśmy w jakimś nowym ruchu impulsowym,… Czytaj więcej »

bibi34........
Gość
bibi34........

http://www.bankfotek.pl/view/2134334
Moi panowie to wygląda tak, układ miesięczny……