Komentarz przed ….

Chciałbym wszystkich zainteresowanych przeprosić za brak dzisiejszej porannej analizy. Niestety obowiązki kibica połączone z późną pora meczu spowodowały, iż zabrakło czasu na dokonanie takiej analizy a nie wypada napisać coś tylko dla tego aby napisać.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

33 Replies to “Komentarz przed ….

 1. Witam
  Darku też wczoraj przejechałem się na mecz Lecha. Przyznam szczerze że pierwszy raz od dawien dawna (mam 250 km do Poznania). Ale na prawdę fajna atmosferta i super stadion w porównaniu do tego jak byłem tam jeszcze przed modernizacją. Oby tak dalej – piłkarsko trochę gorzej ale liczy się wynik.

  1. Piłkarsko moim zdaniem lepiej z meczu na mecz, trzeba pamiętać że okres przygotowań przed pierwszym meczem wyniósł zaledwie 2 tyg. Nie ma możliwości aby w tak krótkim czasie przygotować drużynę. Wierzę w trenera bo wszystko o czym mówi od samego początku jego pracy w naszym klubie, ma realne i prawdziwe przełożenie na fakty.

 2. brawo jagiellonia niech zagraja tak z KSG w niedzielę beniaminek z najmłodszą drużyną pokaże co to futbol. pzdr ze Slaska

 3. Darku to jak będziesz miał chwilę zerknij na ENERGĘ, spółka wybiła się i ciągnie teraz WIG20. Czy to ciągle moment na kupno?

  1. Jeśli będzie udany re-test wybitej strefy to jak najbardziej bo wówczas jest perspektywa ruchu w okolice 14

  2. A Ty znowu swoje głupie wcinki. Myślałem że wreszcie zmądrzałeś i dałeś sobie z tym spokój. Pisałem że taka możliwość również jest i Twoje wskazanie na 3 fale nie musi być jedynie słuszne. To jest podstawa aby zawsze mieć alternatywne rozwiązania a nie pewność że tak się stanie i nie inaczej.

   1. Darek zawsze są tylko 2 możliwości na rynku , wzrost lub spadek , tak to do niczego nie dojdziemy ,

    pisiorki ustanowiły nowe prawo specjalnie pod ENERGĘ i jej nierentowne kontrakty ,

 4. A i jak by kogoś ciekawilo. ..na moich opcjach minus ok 19k…ale się nie załamuje. ..mój czas …nadejdzie. ..hehe

   1. tutaj pokazany został sentyment , wyniki super a spółka w dól , pomyśl jaki jest sentyment na rynku po takim ruchu

     1. fundament , to powiedział prezes że prawdopodobnie ostatni tak wysoki zysk , kup sobie ALME w 2 dni spadła 50% znów będziesz miał miliony

  1. Niestety nastąpi to dopiero w weekend. Nie miałem czasu z tego samego powodu z jakiego nie było dzisiaj komentarza. Teraz przygotowanie na ryby a po powrocie analizy.

 5. Energetyka zakonczy tą hosse ,

  według Jacka Borawskiego równośc korekt usd/pln wypada na 3,55-3,6

  na S&P mamy 5 w3w5 od 666pkt , jeszcze 4 i 5 i możemy rozpocząć besse , czyli 3 fale korekty ,

 6. ropa ładnie dołuje po informacji że OPEC pompuje rope jak szalony i nie przestrzega limitów , to było pewne , czym tansza ropa tym więcej będą pompować bo życie szejkow w luksusie kosztuje

 7. Pozycja wyleciała na SL . Po godzinie 20-tej odnowiłem po 12230 dwa razy większą niż poprzednio SL w poniedziałek i prawdopodobne jeszcze dobiorę pod warunkiem, że nie spadnie.

   1. Tak jak kiedyś pisałem jak niedźwiedzie zaczynają grać L to trend się zmienia i rzeczywiście może tak być. Za mało obserwowałem siebie ale nic straconego bo jeśli trend się zmienił to dopiero początek . Nie ma też gwarancji że już się zmienił na dobre. Zgrałem na ostatni poziom gdzie byki mogą cokolwiek zdziałać. Jestem na tropie niedźwiedzia nie wiem tylko czy to dorosły osobnik czy mały niedźwiadek. Nawet jeśli mały to w pobliżu może być dorosły który prędzej czy później zaatakuje .

 8. Merriman,,After weeks of preparation, we are finally arriving at the Sun/Mars conjunction in Leo on July 26. As discussed before, this 28-month aspect has a strong history of corresponding to 8.5% or greater reversals in the Dow Jones Industrial Average from an important low or high that forms within 6 weeks. In this case, it will be from a high. It was also from a high on June 14, 2015 when it last happened, correlating with the all-time high (then) three weeks earlier on May 19, followed by the 16% decline into the 4- and 6.5-year cycle lows of August 24, 2015.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *