no niestety , przysnęło mi się dzisiaj i analizy nie będzie 🙂
Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.
Po wczorajszej luce bandy są na 1625-1929. Przypominam poprzednie: 1581-1927 gdyż kurs powinien zaliczyć jedną z nich, a tutaj mamy bliskie siebie poziomy 1927-1929 (czyżby było kolejne uderzenie popytu do końca roku?) Pierwsze od góry: 1797, 1802, 1828, 1833, 1843 Pierwsze od dołu: 1757, 1752, 1726, 1721, 1711 Skok to już 66 pkt. od 1777, a to oznacza, że rośnie on już 4 raz z rzędu, a to z kolei stwarza niebezpieczeństwo większej korekty. Ta powinna pojawić się już po 3 większym odczycie ale jak na razie nic takiego się nie zadziało. Ostatnio odczyt spadał 3-5 razy z rzędu w… Czytaj więcej »
LOP ostatnio zjechał chyba 10 000 szt na wzroście , wygląda że spekuła wiedziała kiedy w Polsce poleci bombka i akurat na równości korekt , a wczoraj NAGŁÓWKI w Pulsie Biznesu że idziemy na 2200 a inni jeszcze więcej na 2500 bo zawsze szliśmy na 2500 ,
Gruby z LOPu wyszedł mocno w ostatnich dniach – z 60 k do 54 k. Na 10;10 jest 53300 lopu.
Na Ukrainie tez nie ciekawie się robi..
Ruszamy w górę, poziom 1744 mocno broniony. Małe L ze SL na 1737