Analiza … .

Za nami sesja która nie dała jakiś zmian sytuacji.

Zatem dzisiaj bez komentarza a jedynie wykres intra kontraktów , który wskazuje na ruch w kierunku wybicia wczorajszych minimów.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

12
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
TommyMarcinB52Tom'asFilip Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Slavko
Gość
Slavko

Darek, odnośnie wczorajszego smarowania sanek, trzeba pamiętać kiedy Polska wstała z kolan i ile wynosi płaca minimalna. To co ma wpływ na dzisiejsze bezrobocie powstało za PiS’u. To częściowo zasługa nieudaczników, którzy nie potrafią stworzyć dogodnych warunków dla biznesu i myślą, że dobrobyt można stworzyć ustawą. Druga sprawa – trend z migracją biznesu do Indii jest globalny. Skoro od lat jesteśmy montownią dla zagranicy i nie mamy innowacyjnej gospodarki, to nie dziwne, że montownie się przenosi w tańsze rejony. Wiele lat temu fabryki z EU były przewożone do PL, teraz od nas wyjeżdżają. I tak będzie zawsze, bo zamiast merytorycznie… Czytaj więcej »

Tom'as
Gość
Tom'as

Napisz co ten obecny rząd stworzył dla biznesu, jaką ustawę chwalił aby warunki stały się dogodne…. Bo z tego co ja widzę to poza siłowym przejmowaniem wszystkiego nic nie zrobili do tej pory… a to gadanie że wszystko przez PiS też ludziom kiedyś zbrzydnie

adrian
Gość
adrian

Pełna zgoda Tom”as

KiS
Gość
KiS

polityka to zdolność przewidywania, JK jest strategiem który potrafi widzieć i przewidywać , mając wizję że jest duże prawdopodobieństwo utraty władzy trzeba tak ustawić gospodarkę aby nowej ekipie wręcz utrudnić i uprzykrzyć , jak najwięcej gorących kartofli pozostawić tak gdy przejmą stery to wtedy zaczną ciążyć nowej włądzy to wszystko i łatwo jest wyzolić niezadowolenie społeczne…przykładem są teraz wybory do samorządów gdzie PIS odniósł ponownie największe poparcie…protesty rolników zrobily swoje, co do gospodarki to poczekajmy jak będą rozwiązane sprawy KPO czas jest tutaj decydujący im dłużej nic nie będzie się poprawiać tym gorsze będą notowania dla obecnej władzy i niezadowolenie… Czytaj więcej »

Filip
Gość
Filip

Slavko zamiast napisać o cenach prądu i gazu jakie mają być w niedługiej przyszłości w Polsce to piszesz, że to wina PiSu. Oczywiście słowem się nie zająknąłeś, że przenoszenie firm z UE do Indii to wynik komunistycznej polityki ZSUE i tzw Zielonego Wału.
Dalej Ci mogę napisać pożyczając Twoją wypowiedź; I tak będzie zawsze, bo zamiast merytorycznie poszukać przyczyny problemu, to łatwiej jest napisać na forum „wina PiSu”. Taki schemat jest wszędzie w PL, od sołtysa po prezydenta – wojna plemion. Szkoda tylko, że inteligentni ludzie dają się w to wciągać. Ale skoro dają się wciągać…

Tommy
Gość
Tommy

Dlatego te wybory to chyba ostatni dzwonek dla UE, jak kierunk zostanie utrzymany to sami siebie zrujnują…

B52
Gość

Jakby byli inteligentni to by sobie zdali z tego sprawę w kwestii jaką opisałeś. Tymczasem mamy do czynienia ze skansenem i pseudo inteligentami niestety albo stety. Dobieranie się do koryta i ustawienia biznesów rodzin i znajomych pod swoje to dobre dla bananowych krajów.

Marcin
Gość
Marcin

Wróciłem właśnie z szybkiego wypadu do Londynu i nawet tam losowy Anglik ( właściciel pensjonatu) zauważa co się dzieje… od ponad 20 lat zatrudnia bide z z europy wschodniej i bałkanów, ostatnio coraz więcej z krajów typu Grecja… i ten właśnie losowy Anglik nie może wyjść z podziwu, że są cały czas są to ludzie z tych samych krajów i ciągle głosują tych co ich potem okradają. I nawet on zauważył, że duża fala emigracji z Polski była za I tuska a teraz szykuje się kolejna fala za drugiego tuska, Absolutnie nie jestem za socjalem, ale to, że została podniesiona… Czytaj więcej »

Tommy
Gość
Tommy

Jakie bezrobocie?? Ile wynosiło wcześniej sprzed PISu jak już do tego sie odnosisz.. ile jest teraz??

Konrad
Gość
Konrad

Sygnał wskoczy na S jeżeli kurs spadnie 27 pkt. od poziomu otwarcia

Tom'as
Gość
Tom'as

Wybili mi tą resztę wczorajszej pozycji na dax …. Czekam na wybicie dołków wczorajszych i będę jeszcze raz próbował wejsc
comment image

Tom'as
Gość
Tom'as

Ta sama akcja co wczoraj z tym że na razie nie przestawiam reszty na BE
comment image