Analiza …. .

Małe zmiany, prawie żadne , zatem dzisiaj bez komentarza.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

18
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
andyTsGMarcincherryAdrian Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konrad
Gość
Konrad

Sygnał wskoczy na S jeżeli kurs spadnie 26 pkt. od poziomu otwarcia

KiS
Gość
KiS

TsG z mojego punktu patrzenia na wykresy poziomy wsparć/oporów to są idealne miejsca dla oszukania drobnicy , która czytając rózne opracowania z AT sądzi i jest tak nauczona że to są miejsca do zajmowania pozycji z tzw. trendem gdy wsparcie zamienia sie na opór i na odwrót, sam tego doświadczyłeś ustawiając tam TP chociaż jest to lepsze niż w tych miejscach otwierać pozycję cherry imo mamy nadal trend wzrostowy a z wykresu widać ze koretka prosta była dość widoczna dlatego zajmowanie pozycji na L płaci do momentu aż cię rynek wyrzuci w myśl zasady że trend trwa dlużej niż nam… Czytaj więcej »

cherry
Gość

KiS nie wiesz co piszesz, pisząc „nadal” a jak piszesz to pisz do wszystkich o trendzie wzrostowym.

Odpowiedziałem Ci wczoraj pod wpisem, zadałem takze pytanie, a teraz drugie po czym wnosisz że nadal jest trend wzrostowy? W jakich interwałach go widzisz że masz pewność.

Obecnie handel 2455 i wszystko w ramach zakresu, jak 67 strzeli to opisałem zresztą wczoraj.

Odpowiesz piszesz pewnie a pytanie pierwsze brzmiało postawiłes na te załozęnie pieniądze?

Udanych

Tommy
Gość
Tommy

Wg mnie zamkniecie h1 pow 2460 będzie już ostrzeżeniem. Jeszcze o tej porze.. gdzie mogą przytrzymać do zamknięcia a jutro przeskoczyć na open 2470 i S.mi maja pozamiatane.. dużej siły nie widać ale mogą tak męczyć…

TsG
Gość
TsG

KiS dzięki za spostrzeżenia, wezme je pod uwagę

cherry
Gość

KiS zaktualizowany szkic dt. Kis mamy imo trend spadkowy, emocje na bok.

comment image

Udanych

KiS
Gość
KiS

cherry, pisząc ten post odniosłem się do twojej wypowiedzi z dnia wczorajszego, czy postawilem pieniądze na ten scenariusz?? oczywiście że tak ale nie wczoraj tylko jestem nadal w pozycji L od 2428 z M15 według kanału Donchiam co już pare razy wstawiałem wykres, i przede wszystkim gram tylko pod jeden kierunek nawet jak mnie rynek wywali z pozycji, na ten moment jest to L, póki co to nie mam powodów do narzekań ,

andy
Gość
andy

wrzutka w biegu, na 2468 min. zasieg orgr-a

andy
Gość
andy

poziom ten potwierdza też jeden z poziomów sharka.

cherry
Gość

KiS to nie była wypowiedź ale odpowiedź na zadane pytanie. Nie pytam o Twoje powody do narzekań. Nie pytam o Twoją strategie gry. Pisząc nie dzisiaj nie wczoraj ale nadal to domyślam się że L masz z wtorku nadal masz. Masz L to.napisz bo sam piszesz nawet jak mnie rynek wywali z pozycji, napisz gdzie teraz bronisz tego L. Zaczynasz wpis odpowiadając TsG, przeskakujesz z myślą do mnie, a po czym.wnosisz ze jest trend wzrostowy nie odpowiadasz. Będąc Inweetorem widzimy tylko sukcesy (nie narzekam) a znasz Inwestora który napise że tuli straty. Ja nie znam. Proszę pisz ogólnie chcesz podyskutować… Czytaj więcej »

Marcin
Gość
Marcin

dzięki Cherry

TsG
Gość
TsG

cherry to co Ty zaznaczyłeś na rysunku jako 1 to KiS oznaczył jako korekte prostą, stąd jego kocepcja to ruch do góry a jak sam pisze ma L wiec jego myślenie jest również na L i jak widać L daje wiecej zarobić nawet intra niż granie na S w tym momencie, KiS pewnie podnosi SL juz na zysku dla L aż go rynek sam wywali z pozycji i niech tak to pozostanie cherry jak sam piszesz ” emocje na bok”

Artur
Gość
Artur

Palladium wybija opór i może podążyć za srebrem.
Czy ktoś mógłby zerknąć fachowym okiem?
DZIĘKUJĘ
ąrtur