Sorry ale …

Dopadła mnie jelitówka i naprawdę nie mam siły na nic . Postaram się zatwierdzać komentarze ale jakieś opóźnienie może się przytrafić.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

30
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
25 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
LehJaroFiliprubikALF Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
BttF
Gość
BttF

Wczorajsza, kolejna z serii, podwyżka stóp % w PL przez RPP dobiła rynek … więc wróćmy do rzutu okiem w perspektywie dłuższego terminu : https://invst.ly/y2uc- https://invst.ly/y2uc7 Jak widać opuszczony dołem kanał wzrostowy jest realizowany zgodnie z założeniem a na horyzoncie widnieje już LUKA na którą gramy od końca marca : 1640 dla wig20 ( minimum ) Na wykresie intra mamy zasięg podstawowy na poziomie 1754 https://invst.ly/y2ufq a niżej już tylko przepaść. Jednocześnie baza jest sukcesywnie niwelowana z poziomów +30pkt do 0 … a w końcowej fazie powinna wyjść na wartości ujemne – arbitraż będzie miał okazję do realizacji zysku z… Czytaj więcej »

Jaro
Gość
Jaro

System.Obecnie S. L od 1794.
Pierwszy zakup L po 1747. SL 1738

Jaro
Gość
Jaro

Stop zadziałał. Ponownie L 1735 . SL 1700

Jaro
Gość
Jaro

Zamknięte L po 1750.

Jaro
Gość
Jaro

W mojej strategii systemów mechanicznych. Dziś i przyszły tydzień szukam L do zakupu.

Jaro
Gość
Jaro

Kupno L po 1723, SL po 1707

Jaro
Gość
Jaro

Zamknięte L po 1743

Jaro
Gość
Jaro

System wstępnie podpowiada – zakup L w przedziale 1706-1726. SL 1698

Jaro
Gość
Jaro

Kupno l po 1735.SL 1730

Jaro
Gość
Jaro

Zamknięte L po 1765

ALF
Gość
ALF

Allegro imo nadje sie do wziecia po 21zł….pozycja bez SL

TsG
Gość
TsG

złamałem się..wziołem L po 1750..ku…rna Olek przeciez to nie moze wiecznie spadać

TsG
Gość
TsG

kurqwsko silny trend spadkowy bycie Apaczem nie popłaca..miłego lykendu ja juz dziś „zarobiłem” a te rozpiski falowe hmmm mozna o kant d…y rozbić ciągle cos dokłada ale na spadki …złamałem zasadę więc dostałem po dupie….

andy
Gość
andy

zatrzymali się prawie idealnie na równości fal ,fala 1=fali5 – 135/133PKT. ,jestem na L

ALF
Gość
ALF

TsG to nie była dobra decyzja nie powielaj błędów tzw. łapaczy czy też mentalności drobnicy…to nie Ty decydujesz jak będą wygladały notowania, jesteś gościem w tej grze więc pilnuj swoich zasad czyli tak jak pisałeś ( ja też) SZUKAJ KOREKT A NIE KOŃCA FAL.”

Filip
Gość
Filip

ALF a czym się różni propozycja TsG dot, FW20 od Twojego pomysłu na Allegro?

ALF
Gość
ALF

Filip tym sie różni że to jest moja strategia kupowania akcji, którą jakiś czas temu przedstawiłem tutaj na blogu, a nie granie na rynku lewarowanym jak TsG , pomyłka więcej kosztuję niż pomyłka w akcjach bo brak tu lewara…a tak na serio to zobacz notowania intra z M1 i jak nie zauważyłeś po pierwszym ruchu do góry korekty to znaczy że nic nie widzisz na wykresie

Filip
Gość
Filip

Tak, faktycznie nic nie widzę. Powodzenia w uśrednianiu.

ALF
Gość
ALF

TsG dodam jeszcze tylko jedno..AT jest OK pod jednym warunkiem– powinna być czytelna–wtedy jest łatwiej i bezpieczniej stąd gdy zobaczysz po jakimś ruchu i zdefiniujesz korektę mozna podejrzewać że następny ruch bedzie zgodny z trendem i już nic więcej nie bedę pisał bo w końcu to nie moja sprawa jak ktoś angażuje swoje pieniądze, co miałem do powiedzenia to już powiedziałem resztę niech kazdy dopowie sobie sam. a wracając do TFE to są tam opisane posegregowane właśnie korekty a zależności między impulsami są raczej na zasadzie przewidywań ,,moim zdaniem łatwiej rozpoznać korektę niż przewidzieć koniec trendu czy też impulsu bo… Czytaj więcej »

andy
Gość
andy

ALF,ZASADA JEST DOBRA I SŁUSZNA, ale jest to tylko jedna z wielu zasad stosowanych na giełdzie . Inna z zasad mówi że fala 5 może być równa fali 1 /pod to zagrałem /jak również 0.62 ; lub 1.62. Inna moja zasada mówi jeżeli się pomyliłeś to próg bólu trwa do 10 pkt. /SL/ Ostatni wykres wklejony przez Darka w sposób przejrzysty graficznie pokazywał czego można było się spodziewać i dawał każdemu szanse na zgarniecie dobrej kasy. Gra na giełdzie to ryzyko połączone z roztropnością i umiarem w ilości otwartych pozycji powinna zaowocować powiększeniem kasy.

ALF
Gość
ALF

andy teraz o godz.15.57 mamy pierwszy ruch do góry i widoczną prostą korektę abc tutaj pozycja L otwarta przy cenie 1731 SL 1721 i wynika on z tego co rynek wymalował i jak mówi słuszna zasada ” graj to co widzisz a nie to co myślisz” możesz mieć ruch do góry na większa korektę albo na impuls tego nie widzę ale ryzyko podjęte..

ALF
Gość
ALF

nie zostaję z pozycjami na weekend Allegro zdane fw równiez(1770) zysk zaksięgowany a i jakość zagrania też nie jest najgorsza…na FW Z/R wyniósł ponad 3 razy a z Allegro 5% co na rynku gryzli jest jak dla mnie OK..i o takie zagrania na kontraktach polecam pod rozwagę miłego wypoczynku pozdrawiam ALL

andy
Gość
andy

ALF GRATULACJE ,jednak kontrakty Cię skusiły ,więc jednak można przytoczyć stare przysłowie ,,zarzekała się żaba błota a jednak w nie lazła,, 🙂

ALF
Gość
ALF

andy dziękuję ale ważniejsze dla mnie aby takie zagrania zaszczepić dla osób które miotają sie po rynku i nie mają swojego sposobu na spekulację…wizualizacja wejścia które opisałem wyżej
https://ibb.co/7t8QnqJ

rubik
Gość
rubik

heh, a pamietasz 2008/2009? Codziennie leciało 5-7% w dół, prawie bez korekt

Filip
Gość
Filip

A najgorsze, że od tamtej pory trend spadkowy. Optymista powie, że boczniak. Zestawiając to z zagranicą to szlag człowieka trafia.

andy
Gość
andy

pogrywam w tr rozszerzającym 🙂

Filip
Gość
Filip

Patrząc co dzisiaj wyrabia majster ze stuka to można odnieść wrażenie, że sraczka jest zaraźliwa.

Leh
Gość
Leh

Zamknąłem S na jJSW brane wczoraj ze średni ą 70,5 po ok 63 , może będzie podbitka

andy
Gość
andy

Darek czy możesz na stałe włączyć do przeglądu tygodniowego wykres kontraktów godzinowych z paroma słowami komentarza, bowiem uważam że byłby on bardzo przydatny dla wszystkich posługujących się strefami i geometrią.a grających na kontraktach. ŻYCZĘ ZDRÓWKA.