Analiza weekendowa 04-08.10.2021.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj chociaż bez „walutowego” to indeksy i spółki są ……, a na sam początek jeszcze wykres Nasdaq o którym zapomniałem w materiale filmowym bo zdaje się, że ktoś tu już widział totalny zjazd 🙂

Indeksy giełdowe

Spółki z indeksu WIG 20

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

32
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
28 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
TomaszandyWiesławDominoSlavko Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łiktor
Gość
Łiktor

Zauważam u Pana Darka kompleksy , które nie pozwalają dostrzec , że mamy również równość korekty wzrostowej i jeśli ktoś kto posługuje się analizą techniczną widzi na dzień dzisiejszy wzrosty to jest absolutnie nie na miejscu .

Slavko
Gość
Slavko

Nie zaryzykuję obstawiania spadków przy rosnącym BTC na żadnym z indeksów analizowanych przez Darka. O kompleksach nie wspominam, nie kończyłem psychologii.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 2364 odwrócić na S – 39 od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade,ów.

Domino
Gość
Domino

Chyba rośniemy dalej, moim zdaniem powinniśmy dzisiaj dociągnąć minimum do okolic 2430 na Fw20.

Domino
Gość
Domino

Szybki strzał – już zrobili 2433 🙂

Wiesław
Gość
Wiesław

S 2407 (+7)

Wiesław
Gość
Wiesław

L 2425 (-18)

andy
Gość
andy

ponownie na S; bowiem na 2436 wypada 2,00×84=168+2268=2436, SL-mentalny, następny istotny poziom to 2455.

Domino
Gość
Domino

Uparłeś się Andy na to S. Ja tam wolę poczekać, tym bardziej, że obroty dzisiaj nadal bardzo duże więc skup trwa. I mogą w taki sposób spokojnie dociągnąć do 2500…. albo zrobią szybką – ok. 30 punktową korektę w dół i dopiero potem na 2500, no zobaczymy

andy
Gość
andy

Domino , wcześniej był dobry zarobek więc czemu nie pobawić się w skubaniu zwłaszcza że niewiele to kosztuje bowiem stosuję odwrotkę o której to prawie nikt nie wspomina a na pewno każdy wie co to jest trend/ w tym przypadku wzrostowy/ a czas spędzony przed kompem trzeba czymś wypełnić.

andy
Gość
andy

jestem już na S będąc w zgodzie z podanym poziomem SL mentalny;ważny poziom związany z luką i nie tylko to 2482

Tomasz
Gość
Tomasz

czasami tego farmazonu już się nie da czytać …..już nie wspomnę o tych bajkach o odwracaniu
ale cóż takie są skutki używania eliota 🙂

andy
Gość
andy

Darek uśmiech ironiczny czy podziwu ? a na poważnie próbujcie częściej grać z odwrotką rezultaty całkiem niezłe i czas przed kompem nie zmarnowany.

andy
Gość
andy

Darek każdy z nas ma swój sposób grania ,ale ten nie poważny sposób i parę jeszcze innych sposobów pozwolił mi być na giełdzie od jej początków aż do dzisiaj. czego życzę wszystkim tu grającym włącznie z niewiernym Tomaszem który nie pisze farmazonów tylko same objawione prawdy niewiele przydatne w daytradingu., a tym bardziej w scalpingu.

andy
Gość
andy

Darek , jesteś na giełdzie od jej początków tak jak i ja i każdy z nas ma tysiące przerzuconych wykresów i pod powiekami zapamiętane wzory i nawyki co trzeba zrobić prawie automatycznie jeżeli widzi się taki lub inny wzór..Jak wiesz gram na swingi i często też zabawiam się scalpingiem by bezproduktywnie nie tracić czasu siedząc przed kompem traktując to jako trening szarych komórek. Wiadomo że na blogu są zawodowcy i nie potrzeba ich prowadzić za rączkę , bo może są nawet lepsi od nas więc nie mogę się zgodzić z zarzutami że jeśli o czymś nie wspomnę to nie wiedzą… Czytaj więcej »

Tomasz
Gość
Tomasz

korekty są coraz mniejsze i krótsze w czasie ….więc teraz prawdopodobnie czeka nas pion w górę 🙂comment image