Analiza zgodna z …. .

Wczorajsza sesja upłynęła w dużej zgodzie z weekendową, byki dalej rządzą i trzepią niedźwiadki. Dlatego dzisiaj pozwolę sobie na wolne od „porannego wpisu”.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

28
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
18 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
andyTsGSlavkoBttFJarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 2313 odwrócić na S – 23 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade,ów.

Konrad
Gość
Konrad

Doszliśmy do bandy na 2329 i ja ryzykując mam S od fixu.
Numerologicznie 2344, 2297.

Domino
Gość
Domino

Oj trzepią, trzepią i nadal będą trzepać. Dzisiaj dalszy ruch w górę u nas, moim zdaniem jak ktoś chce koniecznie S to dopiero w przedziale 2350 – 2400 na Fw20. Zobaczcie na Dax, rusza w górę więc u nas może być dalsze przyspieszenie w górę

Domino
Gość
Domino

Szykuje się wysokie otwarcie u nas

Lena
Gość
Lena

Panie Darku, jak widzi Pan Dax ? Wybicie 15935 i dalej do góry?

jerzy
Gość
jerzy
Domino
Gość
Domino

Ale silny ruch, przedstawiłem S na 2370 dopiero 🙂 A kto wie, czy nie chcą zrobić nawet 2400

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Panowie traderzy od jutra zaczyna się jesień meteorologiczna do końca roku możemy spodziewać się większej zmienności na giełdzie już jest tego dobry początek także okres wakacyjny zostanie we wspomnieniach a teraz brać się do roboty, powodzenia.

Konrad
Gość
Konrad

Ponoć jeżeli zejdą poniżej takiej długiej białej świecy z górnym cieniem, to jest to silny sygnał sprzedażowy…mam na mysli H1.
Numerologicznie we wrześniu najbliższy możliwy zwrot wypada 02.09.2021.

Jarek
Gość
Jarek

Tylko banki bo NBP będzie gonił 5,4 % inflacje stopami , a kredyty udzielane są w rekordowej ilości w Polsce , czyli banki będą zbierały żniwo przy podnoszeniu stóp , a 2 września TK jak zwykle przełoży sprawę kredytów frankowych

Slavko
Gość
Slavko

Jeśli dobrze pamiętam, to Glapiński zapowiedział, że do końca obecnej kadencji PiS’u nie będzie podnosił.

Tomasz
Gość
Tomasz

chyba najsłabsze ogniwo na w20comment image

BttF
Gość
BttF

Pachnie sesją odwrotu … w DE wciąż bez nowych maxów i problem DAY , w US też bez maxów DJ o Russell nie wspomnę. Koniec wakacji/miesiąca więc miś pomału może dojść do głosu.

W nawale obowiązków nic więcej dziś nie dodam.

Pozdrawiam forum 🙂

Jarek
Gość
Jarek

Duże obroty i góra kanału na WIG 20 , zobaczymy co we wrześniu ale banki pod inflację ciągną jak głupie , zawsze 3 podwyżka stóp dopiero kończyła hosse