I wreszcie wszystko dopięte!

Choć na giełdach sytuacja niewiele się zmieniła i tak na dobrą sprawę można odpuścić sobie komentarz to jednak podzielę się czymś ciekawym.

Wszyscy z Was oglądający Mój blog doskonale wiecie ile serca wkładam w analizy i szkolenia, które dla Was przeprowadzałem, również na różnych otwartych seminariach. Przez te lata byłem wielokrotnie zapraszany by przekazać na scenie swoje spostrzeżenia rynkowe. Natomiast zdaje sobie sprawę, że nie każdy interesuje się tylko giełdą i inwestowaniem w nią. Wielu z Was, przecież potrzebuje doradztwa czy pomocy w innych obszarach gdzie, jak życie pokazuje również można źle trafić. 

Może pamiętacie, kiedy w zeszłym roku rozpoczynałem rozmowę ze spółką, którą posiada różnych partnerów biznesowych co pozwoli zaspokoić potrzeby  w różnych obszarach finansowych, ubezpieczeniowych, motoryzacyjnych, podatkowych, księgowym, nieruchomości.

Dlatego dzisiaj chciałbym poinformować , że jestem już po rozmowach i zawarciu porozumienia współpracy ze Spółką White Rhino Investements, która posiada wyspecjalizowanych ludzi w wyżej wymienionych obszarach.

Chciałbym aby wiedza i doświadczenie ludzi powiązanych z White Rhino również były przekazywane w „ Ludzkim Języku”  I co najważniejsze prekursorski model doradztwa i brak tradycyjnego modelu sprzedaży spółki powoduje, że ludzie nie są wynagradzani prowizjami, tylko za jakość. To model, w którym rynek finansowy powinien działać w Polsce od lat.

Już za dwa trzy dni rozpocznę przedstawianie dokładniejszych informacji na temat konkretnych możliwości , które będą dbały o to aby Wasz kapitał rozwijał się szybko i bezpiecznie, Dlatego już teraz Chciałbym Wam przedstawić opiekuna dedykowanego do obsługi blogu Dariusz Bartłomiejczak. 

Jest nim Pan Piotr Rutkowski. W razie jakichkolwiek pytań dzwonicie i powołujecie się na blog Dariusz Bartłomiejczak. 

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

27
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
PiotrTsGLehKazimierzcherry Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja S od 2208 odwrócić na L + 14 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.

Konrad
Gość
Konrad

Ja bym dzisiaj uważał na poranną bombę w górę – nawet, jeżeli w trakcie sesji mieliby ja oddać. Jej brak będzie dla mnie małym rozczarowaniem.
Numerologicznie: 2205, 2219, 2259 oraz 2210, 2216, a w dół 2199, 2195, 2184, 2178.

Darek
Gość
Darek

Źle to wygląda dla maluczkich.
Już jakiś KTOŚ, w sprytny sposób, położył łapę na niezależny blog i będzie miał wpływ na informacje tu podawane. Plankton jest z każdej strony osaczany sieciami.
Imperium kontratakuje -znowu wrócą czasy dopłacania do depozytu,

cherry
Gość
cherry

Witam, udanych zagrań, pzdr

comment image

rubik
Gość
rubik

Ufff, dobrze, że dodałeś zdjęcie Pana Piotra bo samo imię i nazwisko nie kojarzy się z profesjonalnym podejściem do czegokolwiek 😉

Leh
Gość
Leh

zamknięte L 2215

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 2217.

Darek
Gość
Darek

jeszcze tylko system Kazimierza pozostał po stronie Rebelii, a tak to już wszystko Imperium zaciska w swych łapskach.
Kazimierz- ostatni Jedi

Domino
Gość
Domino

Witam po przerwie. Jak widzę, konsola trwa w najlepsze. Ale obecnie szansa na wyjście w górę. Nadal trzymam L brane po 2221 i do końca m-ca poczekam z decyzją.

Leh
Gość
Leh

Pierwsze S 2225 z kolejnymi czekam wyżej

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Panowie Traderzy / nie będę używam słowa Pany tak trochę żartobliwie gospodarz miał do tego uwagi lepiej nie zadzierać bo zrobi z bloga go out i po herbacie i nie zrealizuję planu publikowania systemu a może ktoś z tego korzysta ale spoko/ w dalszym ciągu na D1 jesteśmy w boczniaku 2260/2150
i to by było na tyle .

cherry
Gość
cherry

Podsumowanie podanych zagrań

1. oczekujące S2217, SL2237, TP2190 strata do zysk 20/27 tak było
obecnie
założenie w grze, zmiana SL na 2232, na 2190 przesuń SL na 2208, TP 2150, strata do zysk 15/67

2. oczekujące S2215, SL2237, TP2185 strata do zysk 22/30 tak było
zapis jak wyżej do przeliczenia

Lotos luką złapał opisany pułap, teraz tylko utrzymać close nad 51,50 wtedy TP na 53,80- 54,30

JSW się męczy oczekuje 3 PLN w dół

CCC jeszcze 6 PLN w dół, kierunek obrany

Udanych

Leh
Gość
Leh

Cherry, Lotos narazie zgodnie z Twoim założeniem jak po sznurku:)

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Cherry nie ukrywam, że próbowałem załapać twoje zagrywki ale chyba w tym temacie mam za niskie AQ i odpuściłem. Dalej Keep it simple.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Errata : IQ

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Panowie Traderzy każdy gra po Swojemu a generalnie spekulanci na CFD i Forexe to jest elita.

Leh
Gość
Leh

Kazimierz, wolę kontrakty niż CFD, kontrakty możesz wyczekać, zrolować, zrobić hedge na innej serii, natomiast jeśli walor na CFD wpadnie w konsolę lub pójdzie w drugą stronę no to wiadomo czym się to kończy

TsG
Gość
TsG

Co może zawrócić nasz rynek na południe??? sądzę że odpowiedz dostaniemy w sierpniu i
wiadomo dlaczego..wiadomo również że fundusz odbudowy(770mld) może pchnąć gospodarke na nowe tory..ale jest też kwestia PPK…i tu słusznie zauważył Jarek że około 20-22 kazdego miesiąca rynek zalicza dołek i rośnie…napływ środków do funduszy niejako wymusza zakup czy to akcji czy to obligacji ..i stąd gra na L jak do tej pory przynosi zyski….jak długo?..chgw…
https://ibb.co/yyMCgjq

Piotr
Gość
Piotr

FANTASTYCZNIE !!! jeszcze tylko telefonik i naprawdę będzie dopięte ! co zatem rzecze opiekun opiekunów ? modele inwestycyjne w Ludzkim Języku to jest TO?