Jutro wyjazd na ryby !

Sorry ale komentarza nie będzie bo trudno byłoby pisać nad wodą 🙂 Również mogą wystąpić opóźnienia z zatwierdzaniem Waszych komentarzy choć ustawiłem powiadomienia na zegarku więc może źle nie będzie.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

28
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
24 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
andyjerzyTsGKazimierzWiesław Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja S od 2219 odwrócić na L + 28 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.

Domino
Gość
Domino

Co się odwlecze… Dzisiaj niespodzianka dla mnie: S na otwarciu po wysokiej cenie 2226. 🙂

Domino
Gość
Domino

Jest bardzo duża szansa na 2170 – 2180 u nas dzisiaj. Tam się ustawiam aby oddać S.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Domino tak trzymać. Wsparcia wg mojej AT 2205; 2200; 2192.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Ostatnio chodzą na FW20U takie trzydniówki na L i S grubasy sobie pogrywają z nami ale spoko.

Jarek
Gość
Jarek

to żadne GRUBASY , mamy jednego monopoliste na FW 20 który ustawił algobota i kosi wszystkich małych jak my i na L i na S , zrozumieć sie tego nie da

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Jarek żeby ustawić algobota to trzeba dysponować dużą kasą tutaj płotki mogą pograć np. systemem którego publikuje i to nie jest takie proste dlatego zapodałem TPP na 10 pkt.

Wiesław
Gość
Wiesław

Ile TPP10 zarobiło w:
1. czerwiec
2. maj
3. kwiecień
???

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Wiesław już podaje wpadki systemu w opcji TPP wg czasu od początku roku tzn. nie osiągnięcie 11 pkt. brutto / 1 pkt. dla biura maklerskiego/ : 11.03. 10 pkt.; 22.03 4 pkt.
01.04 1 pkt; 15.04 6 pkt.; 16.04 6 pkt.; 20.05 9 pkt.; 25.05 8 pkt.; 26.05 4 pkt.;
10.06 6 pkt.; 11.06 4 pkt.; 22.06 1 pkt. Na poszczególne miesiące mógłbym to policzyć ale nie widzę sensu zasada prosta jak się w taką opcję wchodzi to minimum 1 rok.
Jak z tego wyjść z jak najmniejszą stratą na to recepty nie mam tu już potrzebne doświadczenie, szczęście jak we wszystkim.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Wiesław te 10 pkt. w opcji TPP to taka moja sufitówka trochę policzona na podstawie ostatnich dwóch lat ponieważ systemem zajmuje się trzeci rok pierwszy był wirtualny drugi i trzeci oparty na kasie.

Wiesław
Gość
Wiesław

Co oznacza wartość 4pkt przy dacie 22.03 ?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

tzn. od sygnału systemu było na maksie + 4 pkt. zawsze było na plusie najgorzej może być na 0 dwa razy był 1 pkt.

Wiesław
Gość
Wiesław

To nic nie znaczy to Twoje +4 czy +1. Uczciwiej dla oceny tego systemu jest podanie , że do następnego sygnału, w tym przypadku była strata 36 pkt.
O stratach mało się pisze , a cały czas trzeba pamiętać, że system taki czy inny straty także musi generować.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Zamykanie stratnej pozycji dla TPP nie musi być na sygnale odwrócenia pozycji może być dużo wcześniej o czym napisałem tutaj nie ma Świętego Gralla.

TsG
Gość
TsG

Jarek trzeba podążać za tym monopolistą….na tę chwile możemy mieć korektę abc i 38 fibo 11.26 godz…wiec pod rozwagę S….

TsG
Gość
TsG

Ja jesli od wejścia mam 10pkt z S zazrobku to bierzę lub sie zabezpieczam……trzeba poczekać na widoczna korektę typu prostego i wtedy jak zauważysz że to koniec np z M1 -M3 że jest c to pierwsza spadkowa jest do wejścia….ważne że wejście jest na plus …dziś miałem dwa wejścia jedno L bo widoczna korekta była i wejścia 2221 i dotrwałem do 2223 tu był szczyt z M1….i mój TP….potem z wieksszego TF była ponownie widoczna korekta i brałem S a że już miałem pierwsze lepiej zaliczone więc starczyło mi tylko 10 pkt i zamknołem pozycje….

TsG
Gość
TsG

taki obraz z wejść
https://ibb.co/hYk6R52

Jarek
Gość
Jarek

Fajnie a gdzie masz konto czy grasz na platformie i jaki spred , bo u mnie 1 LOT na FW20 na platformie to 70 zł chyba ich pojeeeało na koncie maklerskim mam 7 zł , tym że platforma dużo lepsza do grania , od razu wchodzi zlecenie z SL i TP i z ekranu można wszystko zamykać i zmieniać , no ale 10 razy tyle opłata to szok , dlatego pytałem kto gdzie gra i jakie ma opłaty na platformach

TsG
Gość
TsG

Boś…2pkt spread z platformy….2,5pkt spread w XTB oraz BM PKOBP 8zł czyli 2×8 =16zł

TsG
Gość
TsG

S 2217 SL 2225…..L 2230 SL 2216 takie mnożliwe wejścia na ten moment…dla L SL dość duży mniejszy dla S ….
dziseijsze odbicie po wczorajszej spadkowej dotarło idalnie na 50 fibo wiec można założyć ze tyle stać byka i rządzi S….

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Na D1 wedle mnie boczniak 2260/2160 średnie SMA wypłaszczone. Ostatni boczniak obowiązywał ponad 3 miesiące obecny na razie około miesiąca sezon ogórkowy sprzyja boczniakowi a takowe wyskoki jak w środę normalka także jeszcze dwa miesiące możemy pobujać się w tym zakresie.

Jarek
Gość
Jarek

Skoro taki boczniak to od 6 tygodni powinieneś łapac ruchy po 100 pkt w każdą stronę , więc powiedz czy tyle nałapałeś ?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Jarek to dotyczy interwału D1 podejrzewam, że nie za bardzo się rozumiemy. Proponuję żebyś zerknął na boczniaka w interwale D1 w okresie styczeń – kwiecień zresztą to było dość często przedstawiane przez co niektórych analityków.

Jarek
Gość
Jarek

ja rozumiem że mamy boczniak , a ty teraz powiedz przecież nie ma nic łatwiejszego – brać L na dołku konsoli i S na górce konsoli , czy tak zarabiałeś po kilkadziesiąt pkt .?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Ja nie gram w oparciu o interwał D1 ale linie poziome 2260 i 2160 pokazują gdzie jesteśmy do tego dla opcji daytardingu dołożyłem linie poziome 2205; 2200 i 2192
jako wsparcia interwał H1 do tego dochodzi system; macd i rsi . Bardzo rzadko zostawiam otwartą pozycję na drugi dzień u mnie nadrzędną opcją jest realizacja targetu miesięcznego jak to zrobię to generalnie odpoczywam od giełdy do następnego miesiąca.

jerzy
Gość
jerzy

TsG-super gratki

andy
Gość
andy

aktualnie poruszam się w takim tr- a-2158;b-2261;c-2192 ;d-2267; w budowie e /4/ ,jeśli zjadą poniżej2190 -spadamy, wybiją 2267- gramy falę 5 ;
TsG na skalp bardzo dobre poziomy.

TsG
Gość
TsG

uwaga na kreskę zatrzymała spadki…..
https://ibb.co/TBPVvrZ