Analiza weekendowa 24-28.05.2021.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Po ostatniej analizie ilość komentarzy o jej przydatności spowodowała że dzisiaj przystąpiłem do pracy z zdwojoną energią. Każda część zawiera super ważne informacje łącznie z „rynkiem walutowym” gdzie przedstawiłem okazję tygodnia ale i coś co daje dodatkowe informacje na temat indeksów (bardzo istotne).

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy „Plus”:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

13
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
PrzemekjerzyDominoTsGKonrad Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Przemek
Gość
Przemek

Dziękuję za weekendową!

andy
Gość
andy

cosik z Merrimana ,zapowiada się dość ciekawie ,,Merkurego w dniach 30 maja – 22 czerwca. Będzie ona miała miejsce przy 24 ° Bliźnięta, łącząc się ze Słońcem i Wenus, a każdy z nich będzie zbliżał się do kwadratu do Neptuna w Rybach. Jowisz jest teraz w Rybach. Bliźnięta i Ryby są „znakami zmiennymi” w badaniach astrologii, a wiadomo, że znaki zmienne wykazują dualistyczne, a nawet sprzeczne, postawy dotyczące ich wiadomości dla innych. Tak więc, z retrogradacją Merkurego w Bliźniętach i zbliżającym się zaćmieniem Słońca 11 czerwca (również w Bliźniętach), będziemy patrzeć na następne kilka tygodni jako „Zmienne Szaleństwo”. Potencjał „szaleństwa”… Czytaj więcej »

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L 2172 odwrócić na S – 29 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.

Slavko
Gość
Slavko

Dzięki Darek za pekao. Zamknąłem w piątek po 95, nie mogłem już patrzeć jak rośnie 🙂

Konrad
Gość
Konrad

Andy dzięki za przypomnienie o tych dwóch ważnych rzeczach na naszym nieboskłonie: – zaćmienie obrączkowe: 10.06.2021 – retro Merkurego: 29.05.2021 – 22.06.2021. Trzeba uważać na pierwszą sesję podczas retro, bo może (i właściwie statystycznie powinna) przynieść chociażby lokalny zwrot. Wyjście ponad jej maksy to najczęściej zapowiedź kontynuacji ruchu (nawet przy chwilowym cofnięciu). Z resztą każdy może to sprawdzić z ostatnich kilku lat (daty na proastro). Dorzucam swoje miesięczne wypocinki. Numerologie miesięczne z dobrym miejscem na zwrot wypadające w dzień roboczy: – 22.06.2021 – 30.06.2021 Dla przypomnienia tylko numerologiczne punkty, skąd ma szanse pójść duży ruch (póki co, jest ich 2):… Czytaj więcej »

TsG
Gość
TsG

Jerzy nie wiem czy czytałeś mój koment,,,,mnie nie chodziło o Twój rysunek jedynie że nasz banan jak strzała pionowowo idzie do góry….tak na marginesie podoba mi sie Twój sposób rozgrywania z M5 i pozdr.

Domino
Gość
Domino

Na dzisiaj kierunek 2250 – 2260 a do końca tygodnia 2280 – 2320

jerzy
Gość
jerzy

TSG nie jestem obrażalski ja też żle zrozumiałem-odpowiadając Tobie chciałem pokazać że mając sygnał wejścia na m5 można zarobić na niewielkim skalpie .Nie pokazuję wejść w czasie rzeczywistym bo na m5 z reguły było by to po herbacie ,chodzi mi o to aby czytający wziął do ręki materiały o PRICE ACTION o sam zaczął sie uczyć -a warto

andy
Gość
andy

Jerzy ,zerknij na moje pytanie piątkowe,

jerzy
Gość
jerzy

Andy w piątek pytałeś co dla mnie jest wyrażnym sygnałem wejścia w L to podaję sygnały wejścia w L:/wszystko w m5/ 1/mikropodwójny dołek 2/pinbar na high2 3/dwuświecowy sygnał kupna/objęcie hossy/ 4/ostatnia flaga

andy
Gość
andy

Jerzy dzięki

jerzy
Gość
jerzy

w piątek o ogodz.14.30 był sygnał high2 ale ja go po prostu przegapiłem-dlatego podawanie na m5 poziomu wejścia nie ma sensu bo skopiować tego się nie da

Przemek
Gość
Przemek

Zamknalem pozycje na orlenie dzisiaj. Na miesiecznym mamy opor na 81.43. Jak tam nie nastapi chociaz korekta to sie bardzo zdziwie….