Analiza weekendowa 03-07.05.2021.

Zapraszam do obejrzenia kolejnego już 450-tego odcinka „weekendowej”. Tak tak to już 450 tygodni kiedy razem w niedzielę pochylamy się nad wykresami. Kawał historii. Dzisiaj 3 części z podstawowym rynkiem walutowym. Jednak ….. część dotycząca spółek , nieco dłuższa ale z pewnymi kwestiami , które są mocno przydatne w ocenie kondycji naszej giełdy. Ruszamy!

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

33
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
25 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
FilipMirosławMadiNowycherry Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł

Brawo za dobrą robote i wytrwałość!

Slavko
Gość
Slavko

Na pewno już wrzesień u Ciebie? 😉
Gratulacje! 450 tygodni…

Jan
Gość
Jan

Wspaniala rocznica.Gdybym sie trzymal Pana analiz gieldowych bylbym bagatszy niz nieboszczyk Kulczyk .Niestety czlowiek jest ulomny i Pana wartosciowe analizy pomagaja przetrwac kolejne upadki.Zycze zdrowia i duzo cierpliwosci w opracowaniach i wysluchiwania czasami cierpkich uwag.J.W.

Andrzej
Gość
Andrzej

Dziękuję i gratuluje:) życzę wszystkiego dobrego Panie Dariuszu 🙂

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 2032 odwrócić na S – 30 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.

Darek
Gość
Darek

Kazimierz jesteś Wielki

J23
Gość
J23

Tutaj właśnie było moje pytanie do Kazimierza. 11 pkt od sygnału pozycja zamknięta, teraz wychodzimy z konsolidacji i co dalej ? System czeka na sygnał S ? czy po wybiciu od razu odnowienie pozycji ?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

W opcji TPP czekamy na sygnał systemu tutaj można kombinować ale wg swojego puntu widzenia tutaj jedynie biorę pod uwagę tzw. premię w drugim dniu od zajęcia pozycji.
w innym przypadku to nie ma sensu grać wg TPP tutaj przez ostatnie cztery miesiące boczniaka nie polecałem odwracanie zajętej pozycji na sygnale bo to przynosiło dość często straty byłem przez to krytykowany przez Darka ale ja jestem traderem a nie analitykiem dla mnie giełda to jest maszynka do zarabiania pieniędzy.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

System, TPP jest dla każdego można nim grać lub nie wybór należy do tradera
dla mnie najważniejsza jest realizacja targetu miesięcznego do tego celu bardzo pomocny jest system z TPP włącznie.

J23
Gość
J23

Dziękuję

Jaro
Gość
Jaro

Mam zgodność z Kazimierzem S-30 od otwarcia.

Konrad
Gość
Konrad

Numerologicznie: 2049, 2131
Przy braku luki zostaną do pokonania jedynie 2102, 2107,2108 i ostatni 2118.
Lotto: 2119, 2071
Krok systemu: 40

BttF
Gość
BttF

Po weekendzie gratulacje dla Gospodarza za prawie 9lat z pracą nad „weekendową” , Szacun ! Przy okazji ukłony dla cherry’ego za udane założenie o wybiciu górą rynku i jego realizację. Piątkowe wybicie 2078 stało się faktem a bykom zabrakło kropki nad „i” w postaci wybicia nad 2100 , dywergencja wciąż jest widoczna https://invst.ly/uqvfp więc dziś ciekawie zapowiada się dzień. Powinna być kontynuacja podejścia co najmniej do zakresu kanału 2110/1 a zapewne i wyżej. W US dane o bezrobociu pokazały że pojawił się problem – strukturalny – w gospodarce która pomału zaczyna wychodzić z lockdownu i wracać na normalne tory po… Czytaj więcej »

andy
Gość
andy

jestem na S

cherry
Gość
cherry

Witam. Jeśli ktoś dziękuje wypada odpisać. Dzięki BttF, że zauważyłeś, założenie zagrało. Jest to naprawdę ciężka praca z tymi falami, dlatego napisze co zakładam dalej. Przy okazji wpis o FW. Mam koniec składowej fali wzrostowej, jeśli tak jest to 2105 broni wzrostów, a jak puści idziemy w zakładanej korekcie w 3 falach w dół na 2065. Uważam, ze to max na jaki stać obecnie miśka, zanim zakończą ruch na 2170. Podam jeszcze poziom kontrolny to 2085, tu powinna być kontra byka, być może koniec fali a, wtedy b w górę (pamiętajcie może wyjść nad utworzony szczyt) i do celu na… Czytaj więcej »

Nowy
Gość
Nowy

cherry wpadaj tu z komentarzem kiedy tylko znajdziesz chwilę, zawsze! Dzięki 🙂

Jaro
Gość
Jaro

Dzięki cherry.

TsG
Gość
TsG

co by tu madrego napisać…3 luka i wejście w L na open +15pkt,,,,teraz S no i niech zapłaci bez SL bo może pociagną jescze do 203x…wtedy dobiorę jescze raz S..udanych i zyskownych

Domino
Gość
Domino

Mamy wybicie z konsoli więc o S nie ma narazie mowy. Ja jestem na L od Open i czekam na poziomy ok. 2140, powinni dzisiaj tam dolecieć.

TsG
Gość
TsG

Domino istenieje szanasa na korektę jako fala 4 wiec na to zgrałem….małe OB to poziom 2104..a duże to 2084…zobaczymy co sie wydarzy…

TsG
Gość
TsG

tak jak pissałem pozycje S dobraem ..imo wyglada że 5w3 mamy skończone ..wieć czas na 4….Andy a TY jak to widzisz??podobni???

andy
Gość
andy

TsG nie odpisałem ponieważ biegałem po urzędach zaczynając od notariusza ,skarbówki i miasta Otwierając kompa myślałem że jestem już na S bo ustawiłem zlecenie oczekujące ,ale mnie rozczarowali nie dochodząc, poprzednie S zamknąłem z niewielkim zyskiem .imo teraz powinniśmy robić większą 4

andy
Gość
andy

mam stop mentalny ponieważ mogą zahaczyć 2138-39 i 2161

Konrad
Gość
Konrad

Troszeczkę numerologii. Pisałem, że na 02-03.05.2021 mieliśmy wskazanie, że stąd może rozpocząć się ruch o 100 pkt. Ruch na pierwszej sesji po majówce to fałszywy zjazd i od tamtej pory mamy juz 100 pkt. Kolejne takie wskazanie to 14.05.2021 i dalej 10.06.2021 i 17.06.2021.
Piątek zakończył się numerologią dnia=wol. Fw20, co w teorii dzisiaj powinno dać świecę czarną. Biała to zapowiedź kontynuacji – taka jest reguła.
Dzisiaj także byk znowu dał kopniaka w dupsko, bo przeskoczył luką graniczny poziom 2118 pkt. i tym samym wyznaczy inne granice „walki”. Wnerwiające takie coś, no ale luki po coś się tworzy…

Domino
Gość
Domino

2136 już puknęli, więc do 2140 też powinni dojechać, być może dopiero na koniec sesji, czekamy spokojnie.

Domino
Gość
Domino

Czy dobrze widzę, że SP 500 może doczołgać się do 4250 ? Jeśli tak to u nas byk powinien jeszcze pociągnąć do 2140 a moze nawet wyżej? Co myślicie?

Madi
Gość
Madi

Na allegro za parę dni bedzie sypanie kończy się kolejny look up tak ze nie napalać się na mega wzrosty o których Darek pisze pfu mowi

Mirosław
Gość
Mirosław

Następny jasnowidz z worka wyskoczył.. Madi znawca tfu tematu.

Filip
Gość
Filip

Za parę dni będą wyniki za IQ.