Święta święta i po świętach.

..a na parkietach realizowane plany podawane na tacy w weekendowej i analizach porannych. Jedyny problem z naszym bananem, i tu czekamy jak to będzie wyglądać po świętach.

W USA i na DAX niedźwiedzie mają trzepaną skórę aż miło no ale tak to jest jak zbyt szybko chce się wyjść z swoich legowisk i choćby nie wiem ile anglojęzycznych informacji napływało to i tak rynki robią swoje i nie dadzą małym misom wejść w rynek tak jakby sobie tego one życzyły. A w każdym bądź razie nie dadzą tym, którzy ciągle, mimo upływu lat , chcą złapać szczyt.

Co gorsza takie usilne łapanie szczytu powoduje że z oczu schodzi to co najbardziej czytelne i tak np. specjaliści od wszelkich forma RGR i ORGR widzą wszystko co ma ściągać rynek w dół a nie widzą np. dużej i czytelnej formacji na Nasdaq, no ale tak zawsze być musi bo w końcu w jakiś sposób muszą się znajdować chętni na obydwie strony arkusza zleceń.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

38
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
27 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
romanDominojerzyJ23andy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja S od 1939 odwrócić na L + 14 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.

BttF
Gość
BttF

Za nami sesja w US bez rynków EU więc dwa słowa w tę stronę. Piątkowe dane o nowozatrudnionej rzeszy tymczasowych barmanów oraz kelnerów zelektryzowały algoboty pozwalając na ich reakcję podczas wolnego dnia bez sesji ( w piątek ) na wystrzał na nowe ATH ( DOW / S&P jedynie ) oraz w regularnej sesji wczoraj poprawiły ten wynik. W związku z powyższym w portfelu pozycji zaszły pewne zmiany : S S&P fut : 3950 / 3970 / 3980 => SL wybity przy 3990 S DOW fut : 32876 / 32900 / 33040 / 33100 => SL wybity przy 33150 S Nasdaq… Czytaj więcej »

BttF
Gość
BttF

wskazany poziom został zgrabnie osiągnięty jako zasięg wybitego górą kanału : https://invst.ly/udl5x

LUKI wzywają więc powolutku powolutku … do celu

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 1986.

J23
Gość
J23

Nastepny sygnal da sowicie zarobic, Kazimierzu.
Już po sieci kraza projekcje z hiperbolami w US + 18-20% przynajmniej od poziomow na ktorych jestesmy.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

spoko przed nami cztery tygodnie kwietnia target miesięczny do realizacji nie sądzę żeby był problem
już TPP w portfeliku.

jerzy
Gość
jerzy

czkam zkupnem na 1984/5 comment image

jerzy
Gość
jerzy

czekam

Domino
Gość
Domino

Będzie ciężko wejść Jerzy. Gruby nie pozwala na wejście w L niżej a doskonale wie, że na obecnych poziomach mało kto się odważy. Dlatego będzie pchał cały czas w górę. Moim zdaniem dzisiaj możemy zobaczyć nawet poziomy 2020. Ale to tylko moje zdanie… a co zrobi to zobaczymy.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pany trochę AT z mojej strony opór 2020-2030 wg D1 / boczniak/ w odniesieniu do systemu jest oki
jakby wróżba Darka 2070 się sprawdziła to target miesięczny prawie zrealizowany i wolne ale to są marzenia
czasami się spełniają.
p.s. Darek Swoje wróżby stawiasz przeciwko notorycznej opcji wpadek systemu .

jerzy
Gość
jerzy

kupno 2002/sygnał high2/-tp 2008

Domino
Gość
Domino

Ja wziąłem L po 2004 i czekam na koniec sesji, może podejdą jeszcze dzisiaj pod 2020

Domino
Gość
Domino

Tp 2014

jerzy
Gość
jerzy

następny sygnał high2 był na 2008-ale odpuściłem

Domino
Gość
Domino

Jak dla mnie teraz to już tylko góra obowiązuje u nas. Dzisiaj mamy mocny sygnał L. Natomiast gdyby Dax się cofnął to może jutro Jerzy dobierzesz Fw20 poniżej 2010, ale wątpię. Zamek dzisiaj na maksach.

Domino
Gość
Domino

Tp wzięty po 2016 na zamku. Szybkie 12 pkt zarobione. Chociaż spodziewam się, że jutro dalsza bomba w górę, ale jak to mówią lepszy wróbel w garści…

jerzy
Gość
jerzy

Domino gratki

Domino
Gość
Domino

Dzięki, ale nie wiem czy dobrze zrobiłem. To teraz Jerzy musimy liczyć, że Dax w końcu się skorekci i jutro może znowu odkupimy poniżej 2010. Pozdrwionka

roman
Gość
roman

Domino a jak tam Ci z kresek wychodzi -(sorry jesli pisałeś juz a przegapiłem) docelowo na jaki poziom powinniśmy wjechać tą falą?