Analiza weekendowa 15-19.03.2021.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj mała przerwa od części dotyczącej rynku walutowego.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

31
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
23 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
TolekMiłyKonradjerzyKazimierz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nowy
Gość
Nowy

Darek and @all może nowy konkurs z okazji nowej serii? Pomysł bttf się przyjął. Może konkurs pt.: Każdy kto chce podaje swoje wejścia i wyjścia na da FW20? Czas trwania nie wiem, zasady nie wiem (1 zagranie dziennie wejście tp sl. Jeśli Tp się nie zrealizuje danego dnia to zagranie przechodzi na następny dzień Ale wtedy trzeba czekać z następnym typem aż ten się zamknie TP lub SL?) Takie luźne przemyślenie:)

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja S po rolowaniu odwrócić na L + 20 pkt. od kursu otwarcia.
Życzę udanych trade’ów.
p.s. seria H miała 50% sygnałów z urobkiem powyżej 50 punktów na maksie generalnie uważam, że średnio zaawansowani stażem w grze na kontraktach powinni uzyskać około 30-40 pkt. na sygnale.

BttF
Gość
BttF

Rozliczenie serii H na rynkach za nami – można podsumować sytuację. W US mamy odejście od maxów ( ze środy S&P / z czwartku DOW / z poniedziałku Russell / z 16.02 Nasdaq ) a na horyzoncie pojawiają się kolejne przeszkody dla byków. O pomysłach Biden’a odnośnie podatków była już mowa , o galopującej inflacji i problemach FED z krzywą rentowności była już mowa więc dziś troszkę o geopolityce na linii US – CHINA. W cieniu rozliczenia serii H w czwartek i piątek odbyło się ( celowo opóźniane już po przybyciu na miejsce ) spotkanie grupy roboczej US i Chin… Czytaj więcej »

BttF
Gość
BttF

Podbicie do oporku 1945 za nami : https://invst.ly/u84ou

Teraz powinniśmy już pomału zmierzać do szyi RGR : 1890/87

BttF
Gość
BttF

Presja na domknięcie luki widoczna , tam dokładamy S : https://invst.ly/u85ii

BttF
Gość
BttF

Nie zapominajmy również o luce 1976/8 ( której nie ma na wykresach GPW ) więc w najbardziej optymistycznym dla byka scenariuszu możemy i tam dotrzeć : https://invst.ly/u86ck

LOP rośnie więc budowanie pozycji sprzyja podciąganiu – przed kolejnym dużym spadkiem.

Tak czy siak czekać nas może mała męczarnia zanim wyklaruje się kierunek.

BttF
Gość
BttF

słabość znów bije po oczach : https://invst.ly/u87k0

kierunek 1889/87

Jaro
Gość
Jaro

Obecnie pozycja S od 1989, pozycja L +25 pkt. od kursu otwarcia.W kolejnych dniach tylko przypadku odstępstw mojego sygnału od sygnału Kazimierza będę informował.
Pozdrawiam,

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Jaro proponuję żebyś podawał sygnału Swojego systemu potencjalny gracz będzie miał prawo wyboru poza tym można podkreślić siłę systemów.
pozdro

Konrad
Gość
Konrad

Systemowo bez zmian.
Numerologicznie: 1930, 1966, 1955, 1984
Lotto: 1978, 1900.
Czekamy na ruch o ok. 100 od ekstremów świecy z piątku.

andy
Gość
andy

dwa założenia na 5min. -1 może gruby pobawi się w tr, ; 2- jesteśmy w potencjalnym rgr ,ale trzeba przebić linię szyji na 1909 zasięg z 17.. z przodu

andy
Gość
andy

harmonia 1944, złamie i pójdzie wyżej czy ją zaakceptuje?

Domino
Gość
Domino

Podejrzewam, że złamią. Na tę chwilę ogromne obroty, może skupuja.

taki sobie gracz
Gość
taki sobie gracz

andy na tym poziomie wziołem S….a L oddałem wcześniej… 50fibo wypada równiez na 1944 no i tu musi sie któraś ze stron określic co dalej… i juz po pozycji…tak to się właśnie robi jhak człek nie zaczeka na grubasa…spadam na zajęć w robocie…udanych wejść ..jak po łykendzie mam dość emocji bo an fixie n ie oddałem było za dużo chetnych do sprzedanai po1939 i zostałem z pozycją

andy
Gość
andy

też z S ,PALEC NA ENTER

andy
Gość
andy

zamknięte po 39 , dobre i 5pkt.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Pozycja L od 1947.

Konrad
Gość
Konrad

Oby sygnał nie okazał się na dzisiaj i jutro tylko…

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Zerknąłem na zapiski z ostatnich dwóch lat były sytuacje, że sygnał systemu dał tylko 2 pkt. urobku na maksie ale jest, że w regule są wyjątki zawsze w takich sytuacjach potrzebne jest IQ.

Tolek
Gość
Tolek

Pytanie do Kazimierza. Czy jest możliwe żeby system się przestawił na S jeszcze podczas dzisiejszej sesji np. gdyby rynek spadł o kilkadziesiąt punktów? Czy trzeba czekać do jutrzejszej ceny otwarcia?
Pozdrawiam

BttF
Gość
BttF

Odpowiem jako „grubas” , za pozwoleniem : nie po to wbiłem system na L w max aby dać wyjść dziś z niego drobnym graczom bez straty.

Jutro system będzie miał sygnał x – open = S i tam dopiero na S wejdzie.

W przypadku spadku dziś od max ( L prawie w max dostał ) np. o 50pkt + jutro luka na otwarciu i zejście do sygnału może wygenerować stratę np. 100pkt … więc z tym należy się liczyć grając tym systemem 😉

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Trzeba czekać do następnej dnia wyliczanka jest na podstawie danych z zamknięcia sesji.

Tolek
Gość
Tolek

Dzięki za odp. Zawsze mnie to ciekawiło.

jerzy
Gość
jerzy

szykuje się spadek fdax do 14620 za nim powinien pójść nasz fw

Miły
Gość
Miły

Miały być spadki a tu znowu zonk