Już coraz bliżej.

Wszyscy z Was czytający mojego bloga raczej doskonale wiedzą, że „trochę serca” w to wkładam. Przez te lata byłem wielokrotnie zapraszany by przekazać na scenie swoje spostrzeżenia rynkowe. Natomiast zdaje sobie sprawę, że nie każdy interesuje się tylko samą giełdą i inwestowaniem w nią.

Wielu z Was chce lub chciałoby inwestować w inne formy przynoszące zyski. Jednak często nie wiadomo jak i gdzie. W takich sytuacjach potrzebne jest doradztwo czy pomocy od specjalistów najwyższej klasy. W innym przypadku zwiększamy szanse na to aby popaść w kłopoty a nie w czerpanie korzyści.

Dlatego jestem w trakcie rozmów z firmą inwestycyjną, która posiada wyspecjalizowanych ludzi w różnych obszarach: fotowoltaiki, finansowych, gruntowych, ubezpieczeń, kredytów, prawa i podatków. Chciałbym aby te obszary również były przekazywane w „ Ludzkim Języku”(takie motto dotyczące giełdy jest na moim blogu) i co najważniejsze prekursorski model doradztwa i brak tradycyjnego modelu sprzedaży gdzie ludzie są wynagradzani prowizjami za ilość, a nie za jakość. 

Sam  przez wiele lat byłem przedstawicielem firmy ubezpieczeniowej i nie należałem do tuzów sprzedaży ale jedno mnie cechowało, nie miałem żadnych zerwań umów i najdłuższą listę pochwał od klientów. Uważam, że opłacanie przedstawicieli za jakość, a nie za ilość, to model, w którym rynek finansowy powinien działać w Polsce od lat.

Mam nadzieję, że niebawem będę mógł wam przedstawić więcej konkretów, firmę i opiekuna dedykowanego do obsługi bloga.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

10
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
FiliprubikKris83andyKazimierz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kazimierz
Gość
Kazimierz

Dzień Dobry.
Pozycja S od 1706 odwrócić na długą + 21 pkt. od otwarcia.
pozdrawiam
p.s.
Darek nowości mile widziane.

andy
Gość
andy

najbliższe zasięgi ;orgr 1722 ;węzeł DiNapolego 1723-26 ; harmonia 1728

Kris83
Gość
Kris83

S 1712, Kazimierz jak znam giełdę to po obroceniu pewnie spadki solidne nastąpią

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Jeszcze nie było odwrócenia a co będzie to podejrzewam
że nikt nie wie no może wróżka.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Kris83
Jeszcze dwa słowa odnośnie systemu prowadzę go dwa lata
uważam że jest godny uwagi.

Kris83
Gość
Kris83

Pewnie dyscyplina jest kluczem. Z tego co widzę. Cena otwarcia jest ważna. A punkty na odwrócenie jakie dane obejmują? Tak trzy po trzy widzę, że jest to połowa zakresu wahań ceny z dnia poprzedniego? A przy pozycji dłużej utrzymywanej dane wejściowe obejmują szerszy okres?

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Nie ma reguły to wahania na rynku decydują.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Odnośnie systemu prowadzę dla danego sygnału trzy zapisy:
otwarcie; max w dniu otwarcia dla sygnału; max przez okres obowiązującego sygnału.
Generalnie niekiedy prowadzę system do odwrócenia zamykam częściowo oczywiście gram więcej niż jednym kontraktem. Mam przerwy w tradingu za dużo stresu.

rubik
Gość
rubik

Co sądzicie o otrabionym najwiekszym IPO od dekady, czyli Allegro? Pakujecie się w to?

Filip
Gość
Filip

W moim DM nie ma oferty. Zajęty jest praniem pieniędzy:)