Analiza weekendowa 27-31.07.2020.

Zapraszam do weekendowej. Dzisiaj wszystko analizujemy od wymiaru miesięcznego w dół. W części dotyczącej spółek jest również analiza sWIG80, którą niechcący pominąłem w części z indeksami. A w dziale „rynek walutowy” kilka ciekawych rzeczy nie tylko dla uczestników rynku walutowego ale i również dla tych związanych z akcjami czy indeksami. No trochę tego wszystkiego jest 🙂

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy „plus”:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

9
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
NowyandyMarcinMariuszDariusz Bartłomiejczak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ignacy
Gość
Ignacy

Brawo Panie Darku, bardzo
fajne analizy.

Konrad
Gość
Konrad

U mnie miesięczne numerologiczne daty do zwrotu:
10.08.2020
18.08.2020
26-27.08.2020

Mariusz
Gość
Mariusz

Jak zwykle Panie Darku kawał dobrej roboty!!! Jak Pan mysli czy Covidove rekordy bedą miały jakikolwiek wpływ na giełdę? W Europie jakby zaczynało coś docierac do inwestorów (DAX, CAC40), jednak odnoszę wrażenie że obecnie jakie nie byłyby rekordy pandemii to nie ma to wpływu na giełdę w USA.

Mariusz
Gość
Mariusz

Short Dax od 12470 dobre miejsce wg mnie. Zobaczymy 🙂

Marcin
Gość
Marcin

Witam Gospodarza i Czytelników
Dax w piątek wybronił 12200 i wieczorem jankes dał sygnał do wyjścia w górę.
Teraz na poziomie 12400-500 to wydaje mi się, że stoją w rozkroku i jest równe prawdopodobieństwo wyjścia w górę w kierunku 13000 jak i zejścia do ponownego testy 12000.
Ja osobiście raczej nastawiam się na swinga short ale z poczekam na poziom 12700 -900.natomiast nasdaq zdziwiłby mnie gdyby nie wykonał ataku na nowe ath.

andy
Gość
andy

jak na razie dzisiejsza pełnia nie zawodzi daje nieżle zarobić

Nowy
Gość
Nowy

Być może ok 12750 mogą zechcieć pomacać 🙂