Czytelniku bądź odważny!

Po ostatnim weekendzie zostało dwóch kandydatów na urząd Prezydenta RP. Dzisiaj możemy jednoznacznie wyrazić swoja wole i oczekiwania co do przyszłości Polski. Wystarczy wskazać swojego idola n stanowisko najważniejszej Głowy w Państwie.

Pisząc te słowa mam nadzieję że inwestorzy to osoby odważne i bez problemu wyrażą swoje zdanie na ten temat. Dlatego zachęcam wszystkich czytelników do wpisów komentarzy na ten temat czyli jednoznacznego wypowiedzenia się za tym który z kandydatów powinien zostać prezydentem.

Wpisanie jednego nazwiska nie powinno być problemem dla nikogo, więc nie ma tłumaczenia że ja rzadko piszę lub coś takiego. Pokażcie że to w co wierzycie potraficie przełożyć na oficjalne słowo. Zachęcam do tego aby każdy czytelnik napisał po prostu nazwisko swojego kandydata. Niech to będzie taka sonda wśród inwestorów. Powinno z niej wynikać że to Trzaskowski jest numer 1.

W końcu to PO ma w du.. ludzi tylko dba o interesy tych najzamożniejszych ale oczywiście to się komuś może podobać. Zachęcam do wpisów w komentarzu nazwiska swojego kandydata.

Uwaga !!!! Od dzisiaj do piątku będę ten tekst zamieszczał każdego dnia!

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

33
Dodaj komentarz

avatar
25 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
28 Comment authors
andyGrzegorzMariuszwwlMarcinŁiktor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Duda – polityka pro rodzinna – mnie to przekonuje.

Dominik
Gość
Dominik

Najlepszy był by Krzysztof Bosak, ale w tej sytuacji musi wystarczyć Andrzej Duda

Kamil
Gość
Kamil

Mój pierwszy komentarz tutaj na forum. Może, kolejny będzie na temat inwestowania. Andrzej Duda.

Anna
Gość
Anna

spośród wskazanych dwóch kandydatów – Andrzej Duda

Rafał
Gość
Rafał

Andrzej Duda

alek
Gość
alek

Duda, wolę Amerykę od Niemiec i nie mogę patrzeć na obłudników i przekręciarzy z opozycyjnej „elity”.

Tomasz
Gość
Tomasz

Duda

Leszek
Gość
Leszek

Andrzej Duda – Prezydent Polskich Spraw.

Paweł
Gość
Paweł

Trzaskowski – dosc manipulacji

Tomasz
Gość
Tomasz

Andrzej Duda

Adrian
Gość
Adrian

Duda

Paweł P
Gość
Paweł P

Trzaskowski – główną rolą prezydenta jest blokować zbyt wybujałe zapędy ustawodawców. PiS niech sobie nadal rządzi ale niech nie ma tak bezgranicznej swobody we wdrażaniu wszystkiego co do glowy wpadnie. Drugie główne zadanie prezia to godne reprezentowanie Polski, promowanie n wysokim szczeblu – tu Trzski bije Dudiego na głowę

Filip
Gość
Filip

Duda

Cezary
Gość
Cezary

PAD. Obydwaj kandydaci są świetnie wykształceni i nie przyniosą krajowi wstydu na arenie międzynarodowej. Jednak mieliśmy już prezydenta z jednego obozu, a rząd z innego, i w naszym klimacie przynosi to tylko przepychanki i konflikty na każdym kroku. Ostatnie 5 lat pokazało, że odpowiedzialność za państwo w „jednym” ręku powoduje sprawniejsze zarządzanie. Rozumiem tych, którzy się z tą opinią nie zgodzą, jednak mimo zastrzeżeń – które zawsze będą niezależnie od opcji – ja oceniam ten okres pozytywnie.

coin
Gość
coin

Na kogo oddamy głos ? To takie oczywiste :))

https://www.youtube.com/watch?v=iY0mR3L4-p0

korekta
Gość
korekta
Coin
Gość
Coin

Kolega widzę nowy na forum, to i ironii nie łapie. Więcej luzu i uśmiechu to tylko wybory… :))

korekta
Gość
korekta

nieznane są mi preferencje kolegi, a wpis (przekaz) jest niejednoznaczny i do tego podparty filmikiem z takim „autorytetem”….. zapewniam, że odbiór może być dla wielu nieoczywisty

Mariusz
Gość
Mariusz

Duda

Leon
Gość
Leon

Cała władza w rękach jednej partii (w tym wypadku PIS) to najgorsze co może być. Mówił to sam Kaczyński przed 2015r. gdy był w opozycji. Teraz mogą uchwalić że „białe” jest „czarne” i obecny prezydent w ten sam dzień i w nocy jak będzie trzeba to podpisze. Dlatego teraz trzeba wybrać R. Trzaskowskiego.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Trzaskowski;
chociaż nie jestem „ZA” ale
PIS posuwa się za daleko,
a władza nie powinna być skumulowana w jednych rękach.

Jakub
Gość
Jakub

Oczywiście że Trzaskowski, nawet jak ktoś uważa że PIS dobrze rządzi z czym też się zgadzam, to dość oczywiste jest że Duda jest dość słabym prezydentem

Mick
Gość
Mick

PAD. Po 1 rodzina i jasno określone kwestie światopoglądowe. Po 2 polityka bezpieczeństwa i współpraca z USA (nie ma innego wyjścia). Po 3 chce coś robić: inwestycje, CPK, wspieranie polskiego biznesu. Nie przekonuje mnie argument, że lotnisko niepotrzebne bo mamy w Berlinie. Oczywiście PAD nie jest złoty, zacietrzewienie w niektórych kwestiach, gafy, koncentrowanie się w kompani wyłącznie na małe miasta, wsie, OSP i koła gospodyń, rozdawnictwo – to powinno się ograniczyć. Ale z 2 do wyboru Adrew przekonuje mnie bardziej.

papatrader
Gość

Andrzej Duda

korekta
Gość
korekta

Zdecydowanie Duda…….Trzaskowski absolutnie niewiarygodny do tego z bagażem PO

Julian.W.
Gość
Julian.W.

Ktoś kto przypilnuje konstytucji i niezależności sądów
Trzasek

Marcin
Gość
Marcin

Trzaskowski
Jestem przeciw Pis.
Ludziom dali po 500 a sobie po 50000
Prezesów i zarządy spółek SP zmieniają średnio do 1.5 po to aby jak najwięcej swoich urządzić finansowo do końca życia.
Poza tym od momentu rządów Pis GPW spada na pysk a inne giełdy biły rekordy.
Będą budować niepotrzebne lotnisko gigant a brakuje żłobków i przedszkoli. Gigantomania!

Filip
Gość
Filip

Ta tylko spytam. Po co nam Trzaskowski skoro jest prezydent Steinmeier. Gigantomania!

korekta
Gość
korekta

w którym punkcie złamano konstytucję ? niezależne sądy ? ;-)))))

Łiktor
Gość
Łiktor

Duda – Nigdy nie głosowałem , ale mam dwa paszporty i poprosiłem tym razem Konsulat RP o Kartę do głosowania i umebluje wam Polskę .

Mariuszwwl
Gość
Mariuszwwl

Witam, dla mnie żaden z kandydatów drugiej tury nie jest do przyjęcia, najzwyczajniej im nie ufam. Mam wrażenie że powiedzą wszystko co tylko wyborca chce usłyszeć i nie powiedzą nic co mogłoby być źle odebrane przez jakąkolwiek część ich elektoratu. Trzeba im to też przyznać że są przy tym wyjątkowo skuteczni. W pierwszej turze głosowałem na p. Bosaka, na drugą turę się nie wybieram

andy
Gość
andy

ponieważ dla mnie bycie Polakiem to powód do dumy , bo takim był mój naród więc Duda przestał dla mnie być prezydentem w momencie kiedy w pokoju owalnym Trampa w kucki na rogu biurka Trampa podpisywał dokumenty , tak się zachowuje niewolnik ,sługa a nie prezydent tysiącletniego Państwa.

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Andrzej Duda to gwarancja likwidacji istniejącej patologi i nie dopuszczenia do przenikania tej patologi do wszystkich sfer życia w NASZYM NIEPODLEGŁYM KRAJU.