Analiza weeke…. .

Sorry ale w świetle tego co wydarzyło się w minionym tygodniu a właściwie tego że niemal nic się nie wydarzyło, dzisiaj weekendowej nie będzie. Sytuacja jest dokładnie taka sama jak tydzień temu i to zarówno w ujęciu dziennym jak i tygodniowym. Jedyne na co zwróciłbym uwagę to….

to, iż CD Projekt jest już po szczycie ewentualnie może jeszcze jakieś naruszenie o kilka zł poniedziałkowe silne wzrosty na niemal wszystkich rynkach, za sprawą kolejnych 4 sesji nie wniosły nic a nic. Jeśli poniedziałkowe wolne w USA i WB przełoży się na senną sesję u Nas to oczywiście pierwszy komentarz pojawi sie dopiero w środę rano.

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

29
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
19 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
cherrykrzysztofcoinKonradnowy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Filip
Gość
Filip

W czwartek już myślałem, że w weekendowej może Pan powiedzieć o W20 „teraz po odbijali się od sufitu” .

Roland
Gość
Roland

Zdecydowanie zmieniło się w ciągu tygodnia i to dużo. Jesteśmy dużo wyżej. W USA mamy lokalne maksima cenowe, wzrosły znacząco obroty. Zastanawiam się cały czas, czy to redystrybucja, czy może będziemy znacznie wyżej.

Domino
Gość
Domino

Roland proponuję przeanalizować wykres miesięczny na SP 500. Dość długo nad nim posiedziałem i moim zdaniem wskazuje on na dalsze wzrosty na SP 500. I rzeczywiście ten znaczący wzrost obrotow. Dodatkowo trzeba zwrócić szczególną uwagę na ten ostatni tydzień miesiąca, a w szczególności na piątek 29.05.2020. Wiele ważnych danych w kalendarium i oczywiście koniec miesiąca. Jeżeli w piątek nastąpi zamknięcie na SP 500 w okolicy 3000 lub powyżej to moim zdaniem będziemy mieć dalsze wzrosty na tym rynku nawet do 3200. Ale to oczywiście tylko moje zdanie i takie scenariusze na ten tydzień. Pozdrawiam serdecznie.

andy
Gość
andy

Domino jeżeli nic nadzwyczajnego się nie wydarzy to Twój scenariusz może stać się aktualny, bowiem złamany został rgr, a at mówi że jest to silny sygnał kupna ,podobnie to wygląda na naszym fw20 gdzie mamy zejście trzyfalowe i jesteśmy blisko negacji linii szyji rgr-a.

max
Gość
max

DAX https://iv.pl/image/GtKavx2 , S&P 3080-90 , 3170-80

Robert
Gość
Robert

moja intuicja podpowiada mi, że spadniemy min. do 1600 i tam decyzje co dalej, cieszę się że mój pogląd jest tu mniejszościowy

cherry
Gość
cherry

Witam, już na początku życzę udanych zagrań.

Szkic FW, który jest na blogu, uważam, że warto obejrzeć, przecież tam się jeszcze nic nie zmieniło,

Stop, pokonany został poziom 1635, czyli wg założenia czerwony zasięg gra.

Pzdr

Robert
Gość
Robert

luka z close piątkowego zamknięta jednym strzałem spuścili z 1638 na 1632

cherry
Gość
cherry

Jak na blogu o elliocie to czuję się wywołany do odpowiedzi. Jak wiemy ……. wychodzi wszystko po czasie, tak to prawda, ale są jeszcze inne narzędzia, które pozwalają określić ruch dominujący. Znam także zasadę kto ma pieniądz ten wyrysuje co trzeba. Tutaj można dyplom napisać, zresztą takowy obroniłem rok temu. Elliott, trudna sprawa, kiedyś korzystając z pewnego oprogramowania, uwierzcie w danym momencie rynku rozwiązań (w zależności od interwału) jest zawsze ponad 10 w oznaczeniu fal. Bądź tu mądrym i wybierz odpowiednie, trudność niebywała, ale są na to pomoce:). Wskazałem kierunek, który u mnie dominuję czyli z ponad 50 % prawdopodobieństwem… Czytaj więcej »

Robert
Gość
Robert

pełna zgoda Cherry

coin
Gość
coin

Ja mogę podawać swoje zagrania, to może być nawet okazać się ciekawy case.
Dzisiaj:
chwilowo jestem na L, sl pod dzisiejszym miniumum TP na 1651. Tam obót.
godzina 10.13

coin
Gość
coin

Liczę jeszcze na nadbicie dzisiejszego max. z S czekam po 56.
L oddane j.w..
godz. 14.20

Konrad
Gość
Konrad

U mnie wygląda to tak:
Broni się 20 maja jako zwrot, ale w piątek tzw.grubasek zrobił znowu przetasowanie na fiksingu, więc jeżeli dzisiaj sesja zakończy się na plusie, to jutro może być odpał nawet ponad maksima z 20 maja i tam nawrotka.
Jeżeli zakończymy na minusie, to jutro spodziewałbym się czarnej, być może sporych rozmiarów z jakimś lokalnym dnem. Tak, czy inaczej – ten marazm coraz mniej mi się podoba – jakby grali na wymęczenie przeciwnika.

nowy
Gość
nowy

Moje spojrzenie na fdax. Wybicie 11219 powinno otworzyć drogę na poziom 11314. I nie ukrywam, że pod to gram.

nowy
Gość
nowy

Nie czekam celu. Pozycja zamknięta. Naruszyli linię po ostatnich szczytach. Ciekawe miejsce, ale co wykombinują???

Domino
Gość
Domino

Ale dzisiaj marazm. Wziąłem dzisiaj z L zaledwie 7 pkt. i więcej nie gram. I tak to sesja bez znaczenia. Jakoś nie widać siły aby poszli wyżej. Zamknięcie stawiam, że w okolicy 1647. A z grą wstrzymuję się już do jutra.

krzysztof
Gość
krzysztof

ludzie siedzą w domach a dostali od samego FEDu 3,2 biliona $ to sobie grają i zarabiają , poczytajcie w Parkiecie jak na całym świecie wzrosły obroty i ilość otwieranych rachunków , tylko tak ludzie mogą zarabiać obecnie , jest mega dużo wydrukowanych pieniędzy a nie ma co z nimi zrobić ,

na pewno tą serię grubasy dowiozą na szczytach , dopiero kolejna seria pokaze słabe wyniki 2 kwartału ale czy rynek się tym przejmie , śmiem wątpić , rynke jest w szampańskich nastrojach

Roland
Gość
Roland

Ale u nas tych szampańskich nastrojów dzisiaj nie było widać, raczej wyczekiwanie i w końcówce nerwowość.

max
Gość
max

UWAGA , DAX możliwe znaczne cofnięcie