Analiza weekendowa 11-15.05.2020.

Zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj są 3 części: indeksy, akcje , rynek walutowy. W części dotyczącej rynku walutowego oprócz par walutowych, zamieściłem również ważne analizy , które mają znaczenie dla rynków akcji i indeksów.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy „plus”:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

44
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
34 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
DominocoinRafałFilipRadex Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kris
Gość
Kris

Najczęściej używane słowo w analizie to: Jeżeli, jeżeli, jeżeli, jeżeli, jeżeli, jeżeli, jeżeli, jeżeli, jeżeli……., czyli analiza w stylu „wiem że nic nie wiem”- jakich tysiące w internecie. Przecież sporządzanie takich analiz nie ma najmniejszego sensu.

cherry
Gość
cherry

Witam, wpis z rana przed sesją. Spadki czas zacząć, mamy już wszystko gotowe do rozpoczęcia spadków na FW. Zakładam, że do max dwóch dni przełamanie poziomu 1550 nastąpi, wtedy wolna drogę w fali 3 na podane na szkicu poziomy. Na open zamykam L i rozważam pierwsze S, zakładam, że będą to okolice 1597-1605, na pewno na start fw pozbywam się L i jeśli będzie to wskazany poziom okolic 1600 to sprzedaję. Uważam, ten poziom za dobre S, a jeśli kombinują to 1615-18 wyznaczam jako bardzo dobre S. S zamierzam oddać, jak stwierdzę, że fala 1w3wC dobiegła końca, teraz nie wiem… Czytaj więcej »

Konrad
Gość
Konrad

Ja też nie zmieniam zdania, co do dat zwrotu i poziomów – maksymalne podejście pod połowę świecy z czwartku, tj. 1612-13 pkt i tam czekam na S.
Dzisiaj bez pozycji, choć kto gra statystycznie (2 na 3 poniedziałki mają wzrostowe otwarcie) to już zarobił 😉

andy
Gość
andy

chciałem przechytrzyć grubego /liczac na datę 18.05- choć dzień się jeszcze nie skończył/, zamiast zysku strata 5pkt. na razie b.p. czekam z palcem na enter na poziom 1604-06, ale ponieważ wszyscy go widzą i czekają wezmę trochę niżej

nowy
Gość
nowy

Mamy poziom 10756. Kontrolne S. Liczę na jakąś cofkę.

nowy
Gość
nowy

Zauważyli strefę, ale za bardzo nie chcą cofać.

cherry
Gość
cherry

Fw kończy falę korekty trójkątem zwyżkującym. Są to formacje, które grają w 62 %, jednak zostaje te 38%, więc uważamy na to czy TR zagra czy zostanie spalony. Jak ta figura robi oszukuje graczy. Przeważnie następuje wybicie w zakładanym kierunku, wtedy grający pod ta figurę upewniają się że ona gra, następnie następuje odwrót i dopiero ruch prawidłowy. Podam poziomy: 1590 wybija TR 1595 oszukuje graczy zaliczyć mogą nawet 1600-05 zejście pod 1592 okazuje się prawidłowym kierunkiem. popilnujmy chcą sprawdzić 1590, jak w ten poziom wejdą i ma być zmyłka to do 1588, a kiedy pojadą płynnie idziemy zamknąć lukę. Mam… Czytaj więcej »

andy
Gość
andy

S-1603,

andy
Gość
andy

odwrotka na L1608

Konrad
Gość
Konrad

No i są na moich poziomach…Niestety data się nie zgadza, więc czekam dalej…

Radex
Gość
Radex

Jak tam Panstwa shorty ?

nowy
Gość
nowy

Jakby tu powiedzieć, do d…

krzysztof
Gość
krzysztof

Pomyślmy , w dołku na panice były ogromne wolumeny , i teraz wszyscy chcą grac tylko S-ki więc tak logicznie się spytam kto będzie wywalał teraz te wszystkie pakiety brane po 1250 pkt na dołku bessy z 2009 roku -musiałby chyba liczyć na MEGA SPADKI dla mnie wątpliwe ?

andy
Gość
andy

dwie strefy 1624-25, oraz1637-40 ,palec na enter na ewentualne odwrotki

andy
Gość
andy

harmonia1634

cherry
Gość
cherry

Ja już mam shorty, które chciałem sprzedać, podpowiedź co dalej da mi poziom 1600,

Jakość ruchu (dynamika) na pokonaniu 1600 potwierdzi to co zakładam, inne zachowanie to odpowiednio zareaguje

Udanych zagrań, godz. 14.20 rynek na 1618. TR został spalony za wysoko wyszli.

Pzdr

Rafał
Gość
Rafał

Nie gram na fwig, Czy moglibyście podpowiedzieć czy to jest dobry czas na zakup akcji w perspektywie długoterminowej czy należy spodziewać się jeszcze dołków?
Z góry dziękuję za podpowiedź.

krzysztof
Gość
krzysztof

kupuj ile wlezie na maxa , hossa zaczęła się