Analiza weekendowa 23-27.03.2020.

Zapraszam do obejrzenia „weekendowej”. Dzisiaj po tygodniowej przerwie wraca rynek walutowy a dokładniej walutowo- towarowy, bo jest trochę o złocie i miedzi.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

22
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
15 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
krzysztofcherryDominocherryandy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Arkadiusz
Gość
Arkadiusz

Jak co tydzień, analizę wysłuchałem z uwagą. Dziękuję. Nasuwa się pytanie – jak Pan widzi pary EURPLN i CHFPLN? Pozdrowienia

krzysztof
Gość
krzysztof

Darek 3,3 mln czyli 15 razy więcej bezrobotnych, też uważam że jak zrobimy nowy dołek na S&P to mamy pierwszy impuls bessy wtedy korekta abc i kolejny impuls bessy nawet te 1700 ,

cherry
Gość
cherry

Witam, wpis o fw.

Obecnie zakończyli falę cw4, zakładam wejście w kanał spadkowy – poziom 1453, utrzymanie go poprzez dynamikę ruchu do 1470, tu decyzje i odpoczynek byka.
Następnie kończymy falę wzrostową 5 na poziomie 1510 (162% wartości fali 1 lub na 262% – 1550.

Tutaj byk odpuści miśkowi na korektę całego impulsu.

Udanych zagrań.

Wpis na godz. 9.25, rynek na 1448.

Pzdr

Ps, nie powinni zejść poniżej 1435, dobrze by było.

Domino
Gość
Domino

No nie wiem Cherry. Moim zdaniem możemy mieć dzisiaj wodospad w dół, nawet do 1400. Ja mimo wszystko będę szukał S w okolicy 1450. Pozdrowionka

andy
Gość
andy

potencjalny RGR w budowie z mocno rozbudowanym prawym ramieniem z minimalnym zasięgiem 1240?

andy
Gość
andy

Cherry, ponawiam wpis z piatku,, Cherry ,jak wiesz to większość ludzi to wzrokowcy , jeżeli nie sprawia Ci to trudności wrzuć od czasu do czasu kawałek wykresu dzięki

cherry
Gość
cherry

Andy na początek info dla wszystkich. 1. wpisy proszę traktować jako typowy zapis do przemyślenia. Kiedy zaczynałem przygodę z kontraktami, zaufałem pewnej osobie i koniec był wiadomo jaki. Proszę nie popełnić tego samego błędu. 2. Gra dt ma to do siebie, że wpis zanim zostanie zmoderowany jest już w koszu. 3. Wpisując założenie, to nie jest koncert życzeń, tylko przemyślany wpis z dużym prawdopodobieństwem realizacji, tak żeby osoba, która myśli podobnie mogła dodatkowo przemyśleć zagranie.. 4. Do wiadomości podam, że ze względu na charakter FW, nie gram więcej niż 2-3 kontraktami. Na naszym rynku Gruby może w każdej chwili być… Czytaj więcej »

andy
Gość
andy

O.K. wszystko jasne ,dzięki

Domino
Gość
Domino

Ja gram tylko 1 kontraktem FW20 – jak narazie przytuliłem 10 pkt. S 1455 i oddałem po 1445. Zaryzykuję ponownie i wystawiam S tym razem 1456.

cherry
Gość
cherry

Domin0, poziom 1456 jest wg mnie najgorszym poziomem do wejścia. Proponuję jak już rozważ 1472, z możliwością zamknięcia 1458. A jak pójdą wyżej w jednym ruchu jak 1472 to jak wrócą z 1490 wywalaj S jak zdążysz po 1475, ze stratą 3 pkt, Nie czekaj na niżej:)

Wpis do przemyślenia

Pzdr

Domino
Gość
Domino

Nie wszedł mi S na 1456, doszli jedynie do 1455 i odbili w dół. Ale nie zeszli pod 1440, więc teraz to będę tylko obserwował – anuluje S 1456. Nie mam pojęcia co gruby kombinuje. Kibicuje Tobie z L, ja jednak nie odważę się grać L. A jak pójdą rzeczywiście wyżej to będę szukał S ok. poziomu 1470. Powodzenia Cherry i dziękuję za podpowiedzi.

Domino
Gość
Domino

Gruby nie dopuszcza do wzrostów – cały czas zaniża. Z całym szacunkiem Cherry ale za chwilę winda w dół. Tak to wygląda

cherry
Gość
cherry

Wpis DT.

Pokażą 1456, SL przesuwam na 1445 i czekam co dalej. Decyzja podyktowana słabą jakością ruchu.

cherry
Gość
cherry

Podsumowanie fw20.

SL mam na 1455, TP na 1478, jak nie wejdzie wyrzucę PKC na fajrant. Powinno wejść z gry. Ten poziom to koniec fali 3w5, jutro rozegrają falę 4 więc 1458 kupię L. Wpis do kosza – poziom 1440. Udanych

cherry
Gość
cherry

Na koniec dnia, Andy, miałem chwilkę i widok dla wzroku w załączeniu. SP fala B, a jak wiemy fala B może nawet wyjść na nowy szczyt:):. Obecnie pilnuję fibona 50% spadku, wtedy zobaczymy co dalej.
Obok SP na szkicu założenie dla FW to co komentowałem w sesję i co prognozuję.

Uwaga to M5 jutro może być już w koszu.

https://bankfotek.pl/view/2148631

Pzdr

andy
Gość
andy

Cherry,jeden wykres wart tysiąca słów i wszystko jasne dzięki
pozdrawiam