Analiza weekendowa 25-29.11.2019.

Za nami nie tylko tydzień ale i miesiąc. Dlatego dzisiaj znacznie szersza analiza indeksów , spółek i walut. To co pokazują wykresy daje wiele do myślenia jak dołożymy do tego to co dzieje się w przestrzeni publicznej i o czym wspominam w materiałach video to petarda! Dla kogo? Dla byków? A może dla niedźwiedzi? Sprawdź.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

13
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
LingwistaLehKrzysztofGrzegorzŁiktor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janusz
Gość
Janusz

Panie Darku,
analiza weekendowa spółek jest z poprzedniego tygodnia.

Łiktor
Gość
Łiktor

Ja widzę na h1 objęcie bessy na Nas100 jak i US500 jakieś takie nie foremne ale już raz była próba zanegowania i się nie powiodła i to mi każe zachować optymizm .

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Panie Darku, ma pan jakies sugestie w sprawie daxa, wychodzilo mi, ze dzisiaj bedzie ostatnia pompka i spadna, ale przezydzilem limit S za wysoko i uciekli na dol, jak Pan to widzi na ta chwile, wrocili do 13220.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

po co ta analiza tygodniwoa jak i tak gra pan z M1 jak widać po dzisiejszych wklejkach ,a na takim wykresie z M1 to proggnoza może się kilka razy na sesje zmienić ?

PLN się umacnia na tym spadku trzeba być czujnym jak tylko by LOP zaczął spadać bo to coś dziwne jest .

Leh
Gość
Leh

Krzysztof, pisałeś w ub tyg o podaży OFE w pierwszym półroczu ok 6 lmd, pytanie skąd masz te dane? Pytam, bo wg moich obserwacji OFE mogą wręcz dokupować, do tego dochodzi kwestia kasacji suwaka od czerwca plus napływy do PPK (w pierwszym półroczu mogą wynosić min. 2-3 lmd przy obecnym poziomie partycypacji)

pozdr

Leh
Gość
Leh

No to dymisje w Pekao i wyrok SN ustawiły nam sentyment., wodospad jak się patrzy, Obstawiam, że rynek przereagował i dlatego biorę na początek delikatne L trochę akcji PZU,, PEO i PKO. Liczę się z tym, że spadki się mogą pogłębić i na większe zakupy ustawiam się niżej

Lingwista
Gość
Lingwista

Bardzo słusznie i to radziłbym dużo niżej, najlepiej w korelacji z didżejem.

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Weekendowa jest bardzo pomocna, nawet jak sie gra na skalpowanie to jednak caly obraz rynku ma sie juz w glowie i tylko uzupelnia sie tym co daja kolejno poszczegolne dni. Osobiscie czuje wieksza kontrole i nie lapie sie na zaskoczenia itp. panikarskie zachowanie.