Analiza weekendowa 28.10-01.11.2019.

Jak co tydzień, zapraszam do obejrzenia weekendowej. Dzisiaj parę dodatków. Zachęcam do przedstawienia swoich przemyśleń na temat rynku.

Indeksy giełdowe:

Spółki z indeksu WIG 20:

Rynek walutowy:

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.

9
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
GrzegorzŁiktorMAXDariusz BartłomiejczakKrzychu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzychu
Gość
Krzychu

Darek, jak widzisz na chwilę obecną euro do złotówki? Liczyłem na jakąś korektę przy 4,26 ale w ten piątek poszło już na 4,25 i niewykluczone że możemy zobaczyć 4,22, siedzę w longach i się zastanawiam czy ciąć straty i poczekać na niższe poziomy i odkupić…

MAX
Gość
MAX

DAX S po 13116 ( łapanie szczyt ) sl nad

Łiktor
Gość
Łiktor

Dziś Łiktor przerywa sielanke i wkracza do akcji S na Dax po 13134 Sl 13160

Łiktor
Gość
Łiktor

Kopne te Sl na 13166 , ale już to nie wygląda obiecująco.

Łiktor
Gość
Łiktor

Oddałem dziś na eufori wszystkie spółki surowcowe z wig 20 liczyłem że nie wybija równości impulsów i pod to też brałem S na Dax .

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Liktor, teraz jak zakladasz dax-a, Czy dojda do 13110 jako korekta dzisiejszego wzrostu?

Łiktor
Gość
Łiktor

Na dziś zakładałem inny scenariusz , ale na chwilę obecną moim zdaniem nawet 13200 , a nawet 13250 jest realne w wykończeniu tego impulsu , tylko rynek jest bardzo mocno wykupiony i dzisiejsza korekta może nie wystarczyć do dalszych wzrostów z marszu . Strach brać L na takim wykupieniu . Lepiej teraz już nic nie dotykać .